1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Potrzebny plik undo.bin WD 320 gb

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez incoming, Marzec 8, 2012.

1. incoming

incoming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam poszukuje pliku undo.bin zczytanego hdhackr'em do dysku WD 320 GB koncówka modelu dowolna BEVT BUDT byle by 320 GB, nie chodzi mi o hddss.bin a o oryginalny WD zczytany undo.bin

z góry dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. ziomo8

ziomo8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mozesz przywrocic dysk do stanu uzywalnosci z komputerem poprzez jego zwykly format. Podlacz go sobie pod winde i wejdz w "Zarzadzanie dyskami". Powinno samo wyskoczyc ze system chce naprawic dysk.

4. incoming

incoming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak to wiem ale mi chodzi o inną modyfikacje do której potrzebuje przywrócić ori WD z 320 GB...

5. 33300

33300 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sformatuj plik bin do niczego ci nie potrzebny.

Wczytywanie...

Poleć forum