1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Potrzebny save z gry.

Temat na forum 'GTA V' rozpoczęty przez Sliker, Październik 21, 2013.

1. Sliker

Sliker Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam poszukuje save z GTA V. Potrzebny mi save z ukończoną misją z Trevorem to co podkładamy bomby na przyczepy a potem jedziemy do kuzyna Wade bo właśnie w tym momencie gdy jestem już kilka metrów od tego miejsca wyskakuje czarny ekran i reset gry. Najlepiej jakby były skończone tylko misje fabularne. Ale innymi nie pogardze

2. Lotnik421 Xbox One

3. haker789

haker789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zmiana save nic nie da ;) gdy podczas gry bedędzie wywalać ten błąd w tym samym miejscu

4. Sliker

Sliker Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Da ponieważ gdy już będę miał save z wykonaną misją to nie będę miał po co tam chodzić i nie będzie wwalać.

A jak zrobić żeby wrzucić tu mój profil z xboxa z savem z gta V to może ktoś by mi przeszedł na moim save to misje

Alert Nie pisz post pod postem, edytuj

5. grzecho2815

grzecho2815 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Skorzystaj z mojego poradnika...znajdziesz go na moim profilu.

6. Sliker

Sliker Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale twój poradnik jest do RGh a ja mam lt 3.0

7. owen444

owen444 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no ja tez potrzebuje save bo przez przypadek skasowalem okolo 30% bede wdzieczny na xboxa 360
    pozdrawiam

8. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0

Kopiujesz save na pendrive/dysk usb (musi być wcześniej skonfigurowany pod klockiem) następnie podłączasz go pod PC i np. programem Horizon zgrywasz na dysk PC i wrzucasz tutaj. Wystarczy sam save bo można go zmanipulować pod inny profil. Nic ci nie obiecuje ale jak wrzucisz to zapis to mogę spróbować przejść ci tą misję. O ile sama misja jest banalna to ja miałem problem innego kalibru, nie miałem tekstur! wykonałem tą misję chodząc ludzikiem w powietrzu :D A ile ja mięsa rzuciłem w stronę konsoli. Jeżeli na twoim save będzie tak samo (a wyszły patche więc chyba to poprawili) to się tego nie podejmę.

Jest już taki temat na forum i tam są save innych.

Wczytywanie...

Poleć forum