1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

potrzebuje HDDSS.BIN do WD160BEVT-80A23TO

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kierass2, Marzec 30, 2013.

1. kierass2

kierass2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam - potrzebuje pomocy, a konkretnie HDDSS.BIN do dysku WD160BEVT-80A23TO
    Mam taki i chciałem go przerobić na x-boxowy.
    Dodam że próbowałem kilka z programu hddhackr 1.40 ale żaden nie pasuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Do tego dysku największ jaki możesz wgrać to hdds bin120 giga(a są dokładnie do dysków 20, 60,120,250,320 giga innych nie ma jak ci nie działa to, to nie jest wina pliku ,ty możesz zgrać sobie tyko 20, 60 lub 120 giga

1 osoba to lubi.
  4. kierass2

kierass2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przed chwilką zapodałem hddss.bin od 120 gb ale też nie działa - mógłby mi ktoś podrzucić hddss.bin od 120gb bo może ten plik co próbowałem jest nie kompatybilny z moim dyskiem

5. kierass2

kierass2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    prosze o ewentualny link do hddss.bin tu lub na maila - kierass2@wp.pl

6. mrowa110

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie ma innych wersji pliku jest tylko jeden orginalny frimware z dysku 120 giga tu masz wszystko co ci będzie potrzebne xboxforum.pl/artykuly-27/jak-podpiac-hdd-z-pc-do-xboxa360-bevs-bevt-beas-bjkt-bekt-velociraptor-14421/

1 osoba to lubi.
  7. kierass2

kierass2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki mrowa110 - udało się - ogólnie wszystko miałem oprócz tego hdss.bin i pobrałem z tego linku co przesłałeś i wszystko zaczęło działąć - naprawdę bardzo dziękuje. Dodam że mam 106 GB przestrzeni na tym dysku ale najważniejsze że działa

8. mrowa110

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To masz dobrze bo fizycznie właśnie tyle miejsca będzie widoczne w dashu, a tamten plik był po prostu uszkodzony . Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum