1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Potrzebuję kilka porad w grze UFC Undisputed 2010

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez seanknw, Styczeń 8, 2011.

1. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    Witam
    Mam kilka pytań może udzielicie mi odpowiedz:
    1. W tej grze najczęściej przegrywam poprzez nokaut np. wykręcenie ręki albo nogi. Jak przechodziłem tutorial to pokazane było, że trzeba wykonywać kółka RS i przy wykręcaniu i obronie. Lecz jak już gram na poziomie średnim to nie potrafię wyjść z opresji przy dźwigni. Kręcę tym prawym drążkiem a i tak zaraz się poddaję. Od czego to jest uzależnione ?

2. W tej grze nie ma żadnych pasków na ekranie typu Stamina, ale widać, że on się męczy. Da się włączyć taki pasek czy trzeba polegać na ocenie szybkości.

3. Przycisk RB służy do obrony twarzy a RT do osłony tułowia, to jedyne przyciski obronne w tek grze ? Bo czasami jest tak, że trzymam RB on mnie uderza w twarz i uderzenie dochodzi przez moje ręce ?

4. Ostatnie pytanie: Czy pomiędzy zawodnikiem wywodzący się z ju jitsu a zawodnikiem np. z kickboxingu jest jakaś różnica w ciosach. To znaczy jeśli np. leżę na przeciwniku i wciskam RSB on wykręca mu nogę. Każdy zawodnik to potrafi czy w zależności od stylu walki nie każdy ?

Dziękuję i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. redman89

redman89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Od razu zaznaczę że długo w to nie grałem ale wiem tyle:
    1.Uzależnione to jest od tego jakie umiejętności rozwijasz i jaki trening robisz a takze od poziomu umiejetnosci twojego rywala. p.s to się chyba nie kręciło padem tylko wykonywało półkola więc na łatwym ci zalicza jak kręcisz a na średnim już nie.
    2.Nigdy tego nie szukałem w menu i nie wiem
    3. dzieje sie tak chyba dlatego że w trakcie trzymania przycisku chcesz wykonać jakiś cios.
    4. jest duża różnica pamietam że kickboksing miał takie wysokie kopniaki w twarz a np ju jitsu chyba kolano z wyskoku w twarz w parterze też była różnica ale przecież o ile pamiętam to wybierasz sobie dwa style

tutaj masz ciekawy poradnik:
    Najlepszy poradnik gry UFC 2009 i 2010 undisputed PS3 XBOX :: Indeks

4. seanknw

seanknw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    ok dzieki za poradnik

5. MMA_Fighter

MMA_Fighter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Legnica/Londyn
    1. Im ciezszy poziom trudnosci tym cierzej jest wyjsc z opresji i submission. Musisz trenowac rowniez ku temu odpowiednie noty. Jesli chcesz byc lepszy w tym polecam wybiranie Jiu Jitsu jako sztuke glowna.
    2. Mozna to ustawic w ustawieniach,ale w tym cala zabawa zeby nie widziec :)
    3. Uderzenia w UFC to nie uderzenia bokserskie i nie te same rekawice :) tutaj Twoja garda jest ograniczona, kazdy cios oddaje jakies obraznia dla Twojej postaci. Ty nie robisz nic zlego, jest to jedna z trudniejszych zeczy ktore doszly do skutku w tej grze.
    4. Kazda sztuka walki sie rozni, i w kazdym zawodniku masz inne ciosy. Sa te podstawowe ktore ma kazdy i te kore trenujesz ale nie kazdy moze je wytrenowac.
    Co do tworzenia zawodnika polecam BJJ i MT albo Boks.
    mam nadizejze ze troche pomogelm. w razie pytan pisz.

Wczytywanie...

Poleć forum