1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Potrzebuję MĄDREGO który potrafi mi pomóc

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Crazyboyboy, Styczeń 5, 2014.

1. Crazyboyboy

Crazyboyboy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,jestem nowy na tym forum także również dlatego mój temat postanowiłem załozyć własnie w tym dziale. zaczne od tego że nie mam żadnych przejsciowek itp i chciałbym podłączyc xboxa do komputera własnie w ten sposob mianowicie czy jest możliwośc podłączenia xboxa 360 do monitora który nie ma wejscia hdmi poprzez komputer który ma wbudowane w karcie a także w płycie głownej gniazdo hdmi ? chciałbym podłączyc x pod komputer i poprzez karte graficzna badz płyte głowną odczytać obraz na tym samym monitorze .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. Crazyboyboy

Crazyboyboy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gdybym posiadał taki kabel w domu zapewne tak bym własnie zrobił, ale skoro mam w komputerze wyjscia hdmi to chciałbym to połączyc w sposób opisany powyżej

5. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Inaczej nie podłączysz tego. Najprostsze rozwiązanie to właśnie:
    Konsola ----- kabel VGA ------ monitor
    Kabel taki "chiński" możesz kupić za 20 zł, lecz jakość niestety nie będzie najlepsza.

6. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Jak sam napisaleś wyjścia - HDMI OUT. Żeby podłączyć musiał byś mieć HDMI IN

Wczytywanie...

Poleć forum