1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Potrzebuję opinii

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Laga, Grudzień 11, 2011.

1. Laga

Laga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam Xboxa 360 Premium z 2006 bez wejścia hdmi, był naprawiany (już w moich rękach) no i sprawdzony przez dobrego gościa, teraz wszystko ładnie chodzi itp. Piszę, gdyż tą konsolę ma dostać mój chłopak na gwiazdkę, a ja się na tym kompletnie nie znam. Moglibyście (z dużą dozą tolerancji:) ) napisać mi jak ogólnie konsola się sprawuje, jakie kable powinnam mieć (bo mam 2 zasilanie i chyba AV), jakie są ograniczenia odnoście gier (czy są takie, których nie powinnam wsadzać do tego xboxa, żeby się nie zepsuł) i w ogóle rady jak dbać o taki sprzęt? Wolałabym wiedzieć, jakie czynności trzeba przy nim wykonywać, bo zanim mój facet się dokształci (a wszyscy wiemy, jak mężczyźni lubią czytać :D) ktoś to musi robić, chciałabym trzymać rękę na pulsie.

Chciałabym zaznaczyć, że jestem KOMPLETNYM ŚWIEŻAKIEM. I z góry za wszystkie głupie texty przepraszam :)

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. wassilllo

wassilllo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. Jax9000

Jax9000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Hah Ja sam nie czytałem instrukcji itp :D W zestawie musi być kabel AV(konsola>tv), zasilanie (1 kabel z kostką i drugi do podłączenia), pad. Co do samego xboxa to zaleca się używać go w miejscu w którym jest sporo przestrzeni - czyli nie wkładać go do jakichś szafek i obkładać innym sprzętem gdyż spowoduje to problem z cyrkulacją powietrza i może dojść do różnych nie miłych sytuacji, tym bardziej że twój xbox był już naprawiany. Warto na to zwrócić szczególną uwagę gdyż w twoim xbox jest pewnie starsza płyta główna z którą są problemy związane z przegrzewaniem. Pamiętaj, nigdy nie zmieniaj pozycji xboxa gdy pracuje DVD. Po za tym możesz wkładać wszystkie płyty do napędu, bo jak ma nie odczytać to nie odczyta i już, nie powinny zajść żadne usterki. (chociaż zasięgnął bym opinii ekspertów co do płyt czyszczących(czyszczą laser))

5. Laga

Laga Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    O właśnie, dziękuję bardzo :) O to mi właśnie chodziło :) jestem zabieganą studentką i nie mam duzo czasu na czytanie wszystkiego, co jest w FAQ. Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam :)

6. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    tak szczerze to stara konsola po naprawie ,do której wróci rrod i znowu do naprawy ja bym się bał coś takiego komuś dać:)

Wczytywanie...

Poleć forum