1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Potrzebuje pomocy odnośnie dysku 60 gb pod xboxa 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wojtszub, Styczeń 6, 2011.

1. wojtszub

wojtszub Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam konsole xbox 360 premium z 60 gb dyskiem, kupilem transfer kita, podpialem ten dysk do laptopa przy pomocy tego transfer kita, skopiowalem dodatek do alana wake za pomoca programu juz nie pamietam nazwy, podpialem dysk spowrotem do konsoli a ta mi go nie widzi, pytalem sie juz jedna osobe i powiedziala mi ze ten dysk juz sie nie nada do konsoli 360, mam go teraz jako dysk zewnetrzny do laptopa, moje pytanie czy da sie ten dysk spowrotem sformatowac i uruchomic go jako dysk podstawowy w konsoli??
    pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum