1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Potrzebuję pomocy/ wyjaśnień przy nagrywaniu gier na xbox 360 LT2.01

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Lightban, Październik 12, 2016.

1. Lightban

Lightban Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    zakupiłem xboxa 360 z przeróbką LT 2.01, chciałem nagrać grę FIFA 16 posiadam płyty DISC ID: MBIPG101-R10-65 Esperanza. Kieruję się poradnikami

http://xboxforum.pl/threads/nagrywanie-gier-pod-lt-2-0.81406/
    http://xboxforum.pl/threads/nagrywanie-gier-pod-lt-2-0.87389/

Pojawia mi się błąd, w którym pisze, że brakuje miejsca na płycie (jakieś 100 mb) wyczytałem w poradniku, że jest to wina tego, że nie mam przerobionej nagrywarki. Problem jest w tym, że moja nagrywarka to nagrywarka LG HL-DT-ST DVDRAM GH22NS50 a w poradniku jest guide do przerobienia nagrywarki Liteon? Za pomocą Flash_Utility-7.2.0. Zatrzymałem się dokładnie na tym screenie: http://s1054.photobucket.com/user/adam34689/media/wgrywanieFW_zps6d062b3d.png.html wybrałem napęd, ale nie mogę wcisnąć opcji Read Flash. Ktoś mógłby wytłumaczyć co robię źle?

2. Lotnik421 Xbox One

3. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Jak chcesz przerobić nagrywarkę LG flashem do Liteon'a???

Za błędy odpowiada Android.

4. Lightban

Lightban Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rany, nie wiem. Chciałem zapytać, bo nie do końca rozumiem kroki w tym poradniku, zmarnowałem już dwie płyty, oglądam jakieś poradniki na youtube robię krok po kroku nawet wciskam to samo no i za każdym razem na końcu wyskakuje, że na płycie jest za mało miejsca. Trzeba mieć specjalną nagrywarkę?

5. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Nagrywarka współpracująca z burnermax'em lub ihas 124 rewizja B

Za błędy odpowiada Android.

6. Samurai

Samurai Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    W Img Burn (program do nagrywania) zaznacz w opcjach "Send burnermax payload" jeżeli rozmiar się zmieni to będzie znaczyło że Twoja nagrywarka nagra tą grę poprawnie, jeżeli nie to niestety nie nagrasz tej gry na swojej nagrywarce.

7. Lightban

Lightban Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W takim razie, potrzebuję innej nagrywarki, dzięki za odpowiedzi

Wczytywanie...

Poleć forum