1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Potrzebuję pomocy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xfajterx, Kwiecień 5, 2013.

1. xfajterx

xfajterx Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Potrzebuję pomocy.Na samym początku po zakupie konsoli stworzyłem profil, który połączony jest z xboxlive (był próbny darmowy miesiąc) wszystko działało pięknie aż pewnego razu mały kuzyn wylogował mnie z tego profilu a ja nie pamiętam hasła. Wszedłem na stronę microsoftu aby skorzystać z opcji zapomniałem hasła dostałem wiadomość z linkiem który jest nie aktywny ,więc napisałem do nich e-mail z prośbą o jakieś instrukcje. Dostałem do wypełnienia ankietę po jej wypełnieniu otrzymałem komunikat że sprawdzane są moje dane może to potrwać nie więcej niż 24h. Odpowiedź dostałem po 2-3h w odpowiedzi był podany ten sam nieaktywny lik.

Czy spotkaliście się może z taką sytuacją ?? Co ma robić ??
    Proszę o pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Nazwa tematu nie opisuje problemu.

Wczytywanie...

Poleć forum