1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

potrzebuję pomocy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kniaziu, Styczeń 10, 2011.

1. Kniaziu

Kniaziu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam
    Próbowałem sczytać klucz przy litku v3 wszystko polutowałem podłączyłem pod ck3 wlączyłem Jungleflashera i nic nie widzi mi napędu w dodatku nie wysunie mi tacki nie wiem co jest próbowałem już na wszystkie sposoby nawet polutowałe wszystko z powrotem i dalej to samo nie widzi go ani tacka się nie wysunie dodam że przed całą operacją widziało go ok. co teraz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Spierniczyłeś sobie napęd proste, jeżeli ci konsola nie wykryje napędu i nie masz klucza do niego możesz jedynie oglądać filmy na niej i słuchać muzyki... Trzeba było zanieść konsolę do człowieka który się zna na tym pozdrawiam...

4. michlax

michlax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zanieś go to kofoś kto się zna na przerabianiu, może Ci go jeszcze odratuje, ale po takich zabiegach wątpię.

5. Bosextozdrowie

Bosextozdrowie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dokłądnie nie warto samemu przerabian a nawet naprawiac xboxa jesli sie na tym nie zna a przeróbka 50zł wiec dużo bys nie stracił

6. ramoon

ramoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    Tak jak kolega wyżej napisał idź do seriwu może da się jeszcze coś zrobić ale raczej napęd do wymiany

Wczytywanie...

Poleć forum