1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Potrzebuję porad dotyczących malowania samochodów w forza motosport 3

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Pawlllosss, Kwiecień 3, 2010.

1. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Witam, zabieram się za malowanie samochodów w forza motosport 3, ale nie za bardzo mi idzie, czy istnieje jakiś poradnik po polsku co do malowania, albo chociaż po angielsku? Czy któryś z forumowiczów dałby mi jakieś rady?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Martist

Martist Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chodzi Ci o malowanie na jednolity kolor, czy przyklejanie kalkomanii?

Jeżeli chodzi o pierwszą opcję, to tutoriale są zbędne, chyba że ktoś jest daltonistą.
    Druga opcja - hmmm, nigdy nie miałem z nią problemów, kalkomanie są poukładane w grupy, jest ich dużo, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie wiem w czym problem.

Może te gameplaye w czymś Ci pomogą.

YouTube - Forza 3 - Speed Paint 2 - Silvia S15
    YouTube - Forza 3 - Speed Paint 1 - Subaru 22B Impreza

Pozdrawiam i życze powodzenia,

M.Artist

4. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Chodzi mi oczywiście o tą drugą rzecz czyli kalkomanie;)
    I w takim razie pytanie jak stworzyć tą grupę?

5. Martist

Martist Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Chodzi o szablon, który potem można wczytywać? Gdy skończysz pracę, w opcjach (nadal na ekranie kalkomanii, tam gdzie jest "nałóż nową warstwę) powinno być "zapisz".

Wczytywanie...

Poleć forum