1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Potrzebuje porady

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qqq, Marzec 27, 2010.

1. qqq

qqq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Witam. Przeszukuje na allegro oferty z Xbox'em. Niestety nie za bardzo wiem, ktorą konsole oplaca sie brac, ktora jest dobra, ktora nie. Funduszy nie mam duzo, poniewaz tylko 600-620 zł. Interesuje mnie tylko JASPER. Data produkcji musi byc 2009 rok oczywiscie. Najlepiej gdyby byla juz przerobiona najnowszym flashem. Dysku nie musi miec. Jesli bedzie bez przerobki cena musi byc do 550 zł. Oczywiscie chcialbym wgrać jesli bylo by to mozliwe ten program aby nie musiec nagrywac gier na DVD tylko prosto na dysk, ale nie jest to obowiazkowe.

Bardzo prosze o podanie jakichś dobrych ofert, ktore oplaca sie brac. Oczywiscie konsole w tej cenie nowe nie beda, wiec zdaje sobie z tego sprawe. Prosze o pomoc, dzieki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bodziek93

bodziek93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie wiem czy uda ci sie za takie pieniadze kupic ixa na allegro i to jeszcze przerobionego. A pozatym ostatnio przerabiane konsole na allegro zostaly usuwane, poniewaz byla jakas tam akcja czy cus. Lepiej kup sobie nowa konsole elitke. Moj kumpel kupil se ixa na allegro uzywanego elite za 950 zl po 2 tygodniach wy*****oi mu czerwone diody. Lepiej poczekaj, juz do tysiaka masz malo pozmywaj mamie codziennie naczynia, pewnie cos ci sypnie :D. pozdro

4. qqq

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    To twoj kolego mial pecha po prostu. Wlasnie na allegro widze sporo takich aukcji tylko niestety nie wiem ktorego sie oplaca brac. Po jaką cholere mi ELITE ?? Za Elite + przerobka wyjdzie mi ponad 1000 zł. A moge spokojnie kupic konsole za 600 zł przerobioną i do tego dokupie sobie 250GB dysk za 250 zł. Wyjdzie mi o ponad 150 zł taniej i bede mial 2x wiekszy dysk :p

5. bodziek93

bodziek93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie wiem gdzie kupisz za 600 zl ? Nawet nie ma Arcade chyba teraz za 600zl. A uzywanych naprawde sie nie oplaca bo to loteria. Lepiej dozbieraj kesza na nowy przerobienie tylko 100 zl

6. qqq

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
  7. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To są konsole Refurbished. Czyli odnawiane przez producenta.
    Polega to na tym ze uszkodzone konsole MS naprawia i sprzedaje jako refurbished.

Czyli jest to konsola używana, odnowiona przez M$ (odnowienie polega na wymianie uszkodzonych części, zamontowaniu nowej obudowy, dodaniu okablowania, pada - pewnie też odnowionego).

Ps. M$ na konsole refurbished daje tylko 12 miesięcy gwarancji, nie ma dodatkowej gwarancji na rrod !!!

8. gecko84

gecko84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Może i konsola refurbished, ale niby nieużywana. Cena atrakcyjna... ale trzeba się zastanowić czy nie lepiej wydać parę złotych więcej i mieć pewność, że konsola nówka z pełną gwarancja... ;)

9. promi

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nieużywana to ona jest ale po procesie odnowienia, przed odnowieniem była na pewno używana.

10. qqq

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Czyli jednak mowice aby brac nowa JASPER ?? Ale jak z tym dashboardem i data produkcji. Przecież xb reebot podobno mozna tylko na konsolach z przed wrzesnia 2009 oraz z dashboardem nizszym od jakiegos tam. Ile kosztuje w ogole instalacja xb reebota?? I czy oplaca sie.

<Mam jeszcze jedno pytanie co do flashy. Czy jesli kupie nowa konsole to potrzebne jest lutowanie do przerobki? I czy Bardziej oplaca sie 1.61 NS czy LT ?? Czy na tym LT trzeba pachowac gry czy nie? Na NS podobno w ogole nie trzeba nic patchowac tylko nagrywac i grac. Poradzcie cos.

11. promi

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Szukaj konsoli z datą produkcji czerwiec-lipiec 2009 jesli chcesz xbr. W tych konsolach na 99,99% nie muszusz lutowac pod LT. pod xbr zawsze musisz lutowac

Wczytywanie...

Poleć forum