1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Potrzebuję śrubek i kabel zasilania napędu

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez noname, Luty 16, 2011.

1. noname

noname Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.

Bardzo proszę o pomoc. Jestem właścicielem sprawnego Xboxa 360. Niestety jest to składak i nie mam żadnych śrubek - wszystko trzyma się luzem :( Pisałem do serwisów ale oni się w takie pierdoły nie bawią i nie chcą mi nawet ich sprzedać. Na Allegro ślęczałem kilka dni i nic nie ma.

Czy ktoś z was chciałby odstąpić, ewentualnie sprzedać mi wszystkie (jakie tylko są) śrubki do Xboxa 360?
    Potrzebuję także nowego kabelka do zasilania napędu. Ewentualna cena do uzgodnienia.

Pomóżcie mi proszę bo już nie wiem gdzie się mam z tym zgłosić :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    eee tam do mnie nie pisałeś :p

oto co mam ,cena jak za kabelek w moim ogłoszeniu reszta GRATIS :D
    odbiór osobisty w Krakowie lub przesyłka
    inne szpeja które mam są tu >>> http://xboxforum.pl/sprzedam-f46/[sprzedam]-czesci-do-x360-57018.html

jeden X-clamp jest pocięty i się nie nadaje reszta OK

kontakt na PW lub GG

W SPRAWIE ŚRUBEK JUŻ DO MNIE NIE PISAĆ ,BO JUŻ WIĘCEJ NIE MAM :p

Wczytywanie...

Poleć forum