1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Potrzebuje starego nieużywanego konta Xbox Live.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Wroki PL, Marzec 3, 2012.

1. Wroki PL

Wroki PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Irlandia
    Witam. Prośbą dość nietypowa. Potrzebuję od kogoś stare puste konto (może być kilka osiągnięć na nim lecz preferuje takie na którym nie były odpalane gry). Zależy mi na tym, aby takie konto było założone ok 2007 roku najpóźniej 2009. Na pewno ktoś trzyma takie niepotrzebne na swojej konsoli. Chętnie w zamian pomogę w jakieś ustawce.

Jeśli ktoś będzie chętny na pomoc mi dam wam swojego e-maila, a wy z poziomu konsoli go zmienicie po czym podacie mi do niego hasło. Tak, abym nie miał dostępu do waszych danych. Bardzo mi na tym zależy i będę ogromnie wdzięczny za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Wroki PL

Wroki PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Irlandia
    Nikt nie posiada z was takiego konta ? :(

Wczytywanie...

Poleć forum