1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

potrzebuje szybkiej odp. odnosnie live,dash

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Bandzioch, Maj 2, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Bandzioch

Bandzioch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Anywhere City
    ja mam takie pytanie. Przy tescie z xbox live pisze ze potrzebna jest aktualizacja z nowa wersja oprogramowania . osobiscie mam tylko 256 wbudowanej pamieci . I mam tylko ok 100mb wolnego . A aktualizacja zawiera 128mb . Teraz pytanie , czy musze miec wersje z avatarami zeby sie polaczyc , czy moge jakos to obejsc i zainstalowac nowsza bez avatarow ?( obecnie mam bez av. NXE 2.0.7371.0)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum