1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Potrzeuję pilnej pomocy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Agrelm, Sierpień 23, 2010.

1. Agrelm

Agrelm Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mam Xboxa i spokojnie sobie z nim żyłem do póki nie postanowiłem podłączyć się do Xbox Live. Miałem na moim koncie już około 3000 pkt i byłem z niego dumny. Gdy postanowiłem podłączyć Xboxa do internetu od razu wszedłem w opcje na moim profilu "dołącz do usługi Xbox Live", lecz po wpisaniu adresu email i wpisaniu haseł, w miejscu gdzie powinnna być lista pytań na temat mojego hasła (w przypadku zapomnienia hasła wyskakuje np. "Ulubiona książka" po odpowiedzeniu na nie logujesz się na profil) pojawia się komunikat "Logowanie do usługi Xbox Live jest obecnie niedostępne. Spróbuj później" i już nic nie da się zrobić. Próbowałem i stworzyłem bez problemu nowe konto Xbox Live, ale ono nie ma 3000 pkt.!!! Możecie mi pomóc? Nie wiem jak zmienić moje konto na Xbox Live. Pomóżcie.
    PS. Wiem, że źle z pisownią, ale problem jest pilny i nie zastanawiam się nad estetyką posta.

HoFi:2.Nazwa tematu powinna mniej więcej opisywać problem lub zagadnienie w nim zawarte. Każdy temat typu "Problem", "Pomocy" itd. będzie natychmiast zamykany później kasowany.//KOSZ

2. Lotnik421 Xbox One

3. krysin

krysin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Może coś nie tak z livem ? czyli grzebią coś przy nim skoro piszę

Wczytywanie...

Poleć forum