1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Potwierdzenie nagrywarki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez moraw, Grudzień 23, 2012.

1. moraw

moraw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Witam. Wyczaiłem nagrywarkę iHas na stronie pewnego sklepu internetowego, który również sprzedaje na allegro (żeby był śmiesznie - o 10 zł drożej) i chciałbym się na 100% upewnić, czy jest to właściwa nagrywarka do Verbatimów. Zdaję sobie sprawę, że tematów o nagrywarkach jest już tyle, że można zalać nimi Wielki Kanion, ale nie chciałbym być w ciemniej ...

link do sklepu

I gdyby ktoś był taki uprzejmy i wstawił link do NAJPEWNIEJSZEGO, a zarazem JAK NAJNOWSZEGO poradnika do przeróbki wyżej wymienionej nagrywarki, to byłbym bardzo wdzięczny :) , bo z samym nagrywaniem to już jakoś sobie poradzę :smile:

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
  4. moraw

moraw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Ok. Rozumiem, że nie ma różnicy przy modyfikacji nagrywarki, jeśli chciałbym nagrać grę, która jest pod LT+ 3.0 (poradnik jest pod 2.0)?

5. darus0955

darus0955 Banned Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    strasznie droga ja kupiłem w komputerowym za 75zł

Nie ma różnicy ja wgrałem według poradnika i wypalam gry pod lt 3.0 i śmiga

6. moraw

moraw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź
    Droga, droga, ale już tańszych nigdzie nie ma.

Wczytywanie...

Poleć forum