1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Potworne spadki FPS GoW2

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez szamanxd, Marzec 23, 2010.

1. szamanxd

szamanxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Witam. Mam problem. Otóż mam ogromne spadki fps podczas gry w GoW2, z reguły w multi. Np. na mapie Jacinto, na środku, jak patrzę to mam na oko z 10fps, po chwili grania dopiero. Bo na początku jest ok. Zmniejszalem rozdzielczość, kombinowałem i nie wiem co jest... Na necie na filmikach GoW2 chodzi ogólnie płynniej niż u mnie a w tych miejscach gdzie ja mam ściny, na filmikach nic nie ścina. Co to może być?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

RROD się zbliża, albo płytka porysowana, jeżeli grasz z napędu, bo źle nagrana kopia odpada, bo z tego co widzę masz fw oryginalny. Jeszcze, może jest źle zapisana na dysku jeżeli inne gry normalnie działają i jeżeli masz dysk.

4. szamanxd

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Hmm. RROD a konsola ma miesiąc? ;>
    Jasper z końca 2009. W MW2 nie mam spadków, a płyta jest tak lekko porysowana. A na dysku ją instalowałem, przeinstalować? Bo nie wiem, może reinstall gry coś da.

5. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Można spróbować przeinstalować.

6. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Bzdury gosciu tam z RROD gada.
    W GoW2 tak jest, czesto sa spadki FPS'ow przy grubej jadce, ale to w SP. Masz albo za duzy ping, albo ogolnie za slaby internet.
    Jakiej szybkosci masz neta i gdzie??

7. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Mi się tak nie zdarzyło:p

8. promi

promi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja wczoraj grając w gow 1 na multi kampanie co-op też miałem OGROMNE spadki fps jak była duża wymiana ognia. Myśle że GOW po prostu tak ma. I raczej nie jest to problem neta (5Mbit) a same gry, gdyż po rozwaleniu przeciwników wszystko wróciło do normy. Moja konsola - jasper 08.2009

9. szamanxd

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tarnowskie Góry
    Hmm. Ja mam neta 4Mbit, pingi dobre. Najbardziej mnie dziwi to, że jakby moja konsola miała wyłączony AA, bo na screenach gry wyglądają lepiej, a u mnie niezależnie od telewizora i kabla mam poszarpane krawędzie, chociażby nawet na logu przy włączaniu konsoli. A spadki w GoW2 mam w multi. Właśnie reinstaluję grę.

10. tomekS

tomekS Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    ja tez nigdy tak nie miałem a orałem długo w tą gre

Wczytywanie...

Poleć forum