1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poważna awaria PlayStation Network. Sony pracuje nad rozwiązaniem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Morlun55, Marzec 1, 2010.

1. Morlun55

Morlun55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lidzbark Warmiński
    Osoby, które planowały niedzielny wieczór spędzić przy PlayStation 3 zagrywając się w Heavy Rain, mogła spotkać niemiła niespodzianka. Usługę PlayStation Network dotknęła poważna awaria – w jej wyniku nie można grać w wiele produkcji, nawet tych "singlowych".

W przypadku, gdy uruchomimy taką grę otrzymujemy komunikat o błędzie 8001050F. Nie będzie to odosobniony przypadek, bowiem od wczoraj na forach internetowych poświęconych konsoli pojawiają się setki wpisów na ten temat. Jak jednak wynika z doniesień użytkowników, problem ten pojawia się tylko w przypadku starszych wersji PS3, czyli „Fat” i wiąże się z resetem wewnętrznych zegarów konsoli oraz uszkodzeniem zdobytych trofeów.

Sony szybko zareagowało na tę sytuację kryzysową i na swoim Twitterze oznajmiło, że pracuje nad rozwiązaniem zaistniałego problemu. Wkrótce potem przedstawiciele firmy potwierdzili również, że błąd dotyczy tylko starszych wersji PS3.

źródło: Poważna awaria PlayStation Network. Sony pracuje nad rozwiązaniem / CD-Action online

P.S Wiem, że to nie ma zbyt dużego związku z naszym Xklockiem, ale to chyba troszkę ważna informacja z "ogólnokonsolowego" punktu widzenia.

2. Lotnik421 Xbox One

3. michal172

michal172 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krzeszowice
    Mnie jaka posiadacza xboxa w ogóle mnie to nie obchodzi więc jestem za tym aby zaprzestano dodawać info dotyczące PS3 na tej stronie bo to nie mam nic wspólnego z x
    Takie moje zdanie nie musicie się z nim zgadzać

4. Wi1q

Wi1q Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie zgadzamy się z twoim zdaniem

5. Paf9o

Paf9o Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Mów za siebie.
    Jest to forum XBoxa i niech tak zostanie.

6. sielak2

sielak2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To o awariach xbox live nikt nie wspomni ale o PSN tak? Od 2 miesięcy wyskakuje mi komunikat twoja konsola została zablokowana-przy logowaniu się do profilu. Już chciałem dzwonić do M$ ale nie chce się wychylać bo mam przerobioną konsolę (-;

7. malyr

malyr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Trójmiasto
    no to może bana temu kto ma dwie konsole?

wg. mnie bardzo dobre info, a jak się komuś nie podoba to po co czytać?

8. misiob

misiob Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Góra
    HAHA. Dobre :D
    Awaria Xbox live:D Bana dostales a nie awaria.

9. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    I na cholerę mi ta wiedza; posiadacze obu platform - tak ciężko zajrzeć na forum o ps3 pewnie dudnią o tym ostro ;P

10. daro 85 gt

daro 85 gt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Będzin
    Ale macie problemy... kolega jedzie tu po sony a wy jeszcze po nim... Gdzie braterstwo konsolowe? :)

11. virus666

virus666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Koszalin
    Żebyś wiedział że dudnią. Znikające save'y i trofea wpieniły wielu ludzi i nie szczędzą sobie "grzecznościowych" zwrotów w komentach

12. Bełek

Bełek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Krapkowice
    Niektórzy z was zachowują się jak upośledzeni fanboye. Ja posiadam akurat klocka i ps3 (fat) a w/w problem w newsie mnie nie spotkał poza możliwością zalogowania się do PSN.

Nie rozumiem skąd się bierze wasza nienawiść do konsoli Sony. Może to z zazdrości o lepsze exclusivy? Założę się, że ze w dniu premiery God of War 3 większość niedorozwojów będzie rozpaczać dlaczego Kratos nigdy nie zapuka do panów z Redmond.

13. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Poważna awaria mówisz...:) u mnie wszystko chodzi elegancko, a tematy tego typu tylko nakłaniają do kłótni fanboy'i. Kosz.

Wczytywanie...

Poleć forum