1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

powazny blad xlive

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez [matheok], Grudzień 21, 2010.

1. [matheok]

[matheok] Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    witam, mam problem, a mianowicie wyskoczył bład, gdy chciałem zalogować sie na moje konto;

Dane konta w usludze Xbox LIVE sa nieprawidlowe. Uzyj profilu ktory zawiera prawidlowe dane konta lub odzyskaj profil z uslugi Xbox LIVE

Po odzyskaniu taga gracza, wpisaniu emaila, na ktory logowałem konto odzyskuje konto o jakims innym gametagu i zero punktów GS!!!!

moze ktos powiedziec o co biega?

EDIT; jak chce dodać tag gracza do znajomych z innego konta to pisze, ze nie istnieje taki tag gracz, co jest?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1069
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Zostało jak widać usunięte.

4. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Może rzeczywiście usunęli ci albo zbanowali. Spróbuj odzyskać tag gracza lub zalogować się przez Home - Xbox.com.

5. mosakPL

mosakPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    A na poczcie nie masz nic, o tym, że naruszyłeś regulamin?

6. [matheok]

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    no właśnie nic niemam. Wcześniej jednak ktoś jakby zmienił mi hasło do mejla. Odzyskałem go poprzez pytanie pomocnicze i zmieniłem hasło dla mejla, a po zalogowaniu sie na xbox.pl dla mojego mejla wpisywałem hasło i znów lipa. Także odzyskałem poprzez pytanie pomocnicze i wyświetliło nowego GT o innej nazwie i zero pkt GS.

Na wcześniejszym miałem 800 MSP i ponad 12 k punktow, wiec troszku przepadło. Pisałem do MS, odpisali, abym dzwonił, bo dla bezpieczenstwa nie beda pisać przez email. zobaczymy

7. lumpek933

lumpek933 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    ktos zajomał ci konto... wykorzystal punkty i usunal konto jakims cudem :/ taka moja teoria...

8. laki19851

laki19851 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    Pewnie używałeś jakiś cudownych generatorów punktów, podałeś swoje dane konta i koniec.

9. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dział Online to artykuly a nie pytania i problemy za nie przestrzganie postanowień WARN! Temat przenoszę do działu sieci Xbl

10. [matheok]

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    dzwoniłem do MS. Powiedzcie jakim cudem jestem pewien ze miałem konto z danym gametagiem, a ms mowi, ze takiego konta nigdy nie utworzono???

dziwna sprawa, smieszna wręcz.

Nawet na xboxforum miałem podany gt i punkty gs sie teraz nie wyswietlaja hehe. POPATRZCIE NA LEWO GAMER IDs

11. mosakPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    uhh, faktycznie dziwne.
    A konto miałeś na PL, czy na UK/USA?
    Może jakimś cudem usunięto WSZYSTKIE informacje o Twoim koncie z bazy XBL?
    Może to jakiś głupi błąd systemu?

Bardzo dziwna sprawa.
    A z nikim nie dzieliłeś konta, ani nikt nie miał do niego dostępu? (np. do konsoli?)

12. [matheok]

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie miał nikt, trudno, punkty przepadły, nie ma co walczyć, skoro MS mówi, że konto o takim GT nigdy nie istniało(to magia, albo system MS na prawdę daje d***).

Na moje to jakaś kradzież konta. Zastanawiałem sie też nad tymi "dziwnie tanimi" MSP z allegro, być może wiem skąd sie biorą;)

13. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Wbij na xbox.com i wejdź w przypominanie hasła, bo chyba maila nie da się zmienić, więc powinieneś dostać nowe, albo aktualne hasło na pocztę. Zapewne jakiś *** Ci shakierował konto i wykorzystał te 800 MSP do zmiany GT. Gdy na xbox.com próbuję dodać kumpla na starego GT to wyskakuje komunikat, że GT jest nieprawidłowy, czyli rozchodzi się o to, że po zmianie gamertaga liczy się tylko ten nowy, a stary chyba zostaje wymazany z systemu.

14. mosakPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    A nie podawałeś nigdzie hasła?
    Może miałeś hasło typu abc lub 123?
    Konto było UK czy USA?

15. [matheok]

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    hasło było typu abc to fakt.(chciałem ułatwić rejestracje). Konto miałem na PL, gdyż migrowałem i dostałem właśnie te 800 MSP.

Gdy chciałem sie zalogować na xbox.com wyskoczył błąd, po czym odzyskałem hasło poprzez pytanie pomocnicze. Zalogowałem sie na xbox.com i co widze? Nowy gametag, zero MSP, zero pkt GS itp. Zadnych danych więcej.

Dziwne, ponieważ MS mówi, że nigdy w bazie nie było takiego konta o takim GT. Aczkolwiek musze pochwalić MS za genialną obsługę klienta, sami proszą mnie o daty mojej dostępności w sprawie telefonu, bo niechcą, abym był stratny na tych 800msp.

Jestem pewien, że jest coś nie tak, gdy loguje sie na xboxie na inne konto normalnie mam XBL, a jak sie przełączam na inne to nie można połączyc z netem, tak samo, jak loguje sie offine, potem chce sie połaczyc błąd, a jak zmieniam na inne konto automatycznie loguje do XBL. Jezeli bym sie mylił w sprawie mojego konta, wyświetlało by raczej dołącz do usługi xbl(jesli nigdy nie bylo by takiego gt w systemie), a tu widac ktos ladnie zblokował dane

16. mosakPL

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    krakow
    Więc, jak miałeś hasełko typu ABC to się nie dziwię.
    Ale na XBL chyba nie hackują tak często jak np. na steam czy czymś innym.

17. marcin093

marcin093 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Malbork
    ja mialem to sAmo mialem dwa profile jedno po przemigrowaniu na PL a drugie na US i wchodze raz na konsolke nagle wyskakuje mi tu bład przez chwile myslalem ze ban ale na szczescie nie. nieiwiem co bylo powodem dodam ze konsolke mam przerabiana ,ale na koncie moge dalej siedziec ,jakos raczej nic mi nieubylo bo niemialem zadnych punktow MS czy innych, wszystkie achivementy mam, przyjaciół tak samo mam. Na konto wchodze bez problemowo. Wedłóg mnie to mało prawdopodobne zeby to było zhakowanie konta ja mialem zupelnie inne haslo i niebylo tak łatwe jak ABC.
    (dodam ze sam mialem chętke na stworzenie takiego tematu ale coz uprzedziles mnie [matheok] ;))

tu podaje link do zdjecia ktore zrobilem gdy mi to wyskoczylo od tego czasu minelo juz ze dwa tygodnie : Wrzuta.pl - xbox live bład

18. ni3dzwi3dz

ni3dzwi3dz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gizycko
    mi czasami tak sie dzieje, ale to na kilka godzin, mam 2 klocki, jeden rpzerobiony i jeden na multi, jak przekladam dysk do przerobionej konsoli i potem znowu do nieprzerobionej to mi pokazuje profil uszkodzony za piwerwszym razem dzwonilem do M$ ppowiedzilei ze konto nie istnieje ja sie uparlem i na nastepny dzien chcialem odzyskac tag gracza i mi przywrocilo normalnie i tak za kazdym razem -.-

Wczytywanie...

Poleć forum