1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poważny problem z Fifa 15 Ultimate Team

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Shade4, Listopad 9, 2014.

1. Shade4

Shade4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wwa
    Hej

Kupiłem wczoraj Fife15 na x360, na początku grałem około 5 meczy z botami i było wszystko OK i wtedy kupiłem XBL.

Gdy gram np. w FUT sezony online to czasami wygrywam np. 3-0 i gosciu wychodzi pod koniec meczu (70~~). Kasę najczęściej dostane(chociaż raz nie dało), po meczu widze jak wskakują mi 3 pkt i wygrana do bilansu ale gdy wracam do centrali FUT'a to tam dalej mam 0 pkt i bez wygranej. Czasami mi ją da, ale często też nie. Dziś około 6 meczy z wygranymi mi nie dało, natomiast jak przegrywam to daje...
    Raz miałem, że nie pokazywało mi pkt ale tak na prawdę je miałęm (mistrzostwo ligi było od 13 pkt a mi pokazywało, że mam 6 i przy 6 pkt dostałęm nagrode) ale zazwyczaj jak pisze że nie mam, to nie mam.

Wiecie może o co chodzi? :stupid:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shade4

Shade4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wwa
    Nikt nie wie?

Dodam, iz mam przerabiana konsole, ale gra jest oryginalna. Kupilem ją na allegro NOWĄ za 130zł.
    Właśnie wygrałem mecz. Przed meczem moj bilans był 12-1-8, a pote WYGRANYM MECZU mam 11-1-8...

Zastanawiam się, to wina płyty/konsoli?
    Może powinienem zrobić "formata" konsoli i usunac wszystko, po czym od nowa zaczac grac w tą fife? Troche mi szkoda, bo mam sporo save'ow, achivmentow i w fifa15 UT mam juz 2 sklady; /

4. dyrygent

dyrygent Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    To Ci nic nie da. Mase ludzi ma podobne problemy z resztą ja sam również. Wina leży po stronie EA i Ultimate Team serwery mają gówniane czy coś i pewnie dlatego tak, ale na to nie ma rady trzeba grać i liczyć że Ci zaliczy wszystko.

Wczytywanie...

Poleć forum