1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poważny problem z padem !!!

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez speeder114, Wrzesień 8, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. speeder114

speeder114 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Proszowice
    Witam. Mam Xboxa (Wersja Elite) od ponad półtora roku ale takie coś nigdy mi się nie przydarzyło. Mowa tu o padzie. Raz chciałem zagrać z bratem Gears of War 2. Dobra, wszystko jest OK, ale kiedy pisało mi, że ,,Odblokowano obrazek gracza" to pad nagle się wyłączył. Myślałem, że przypadkowo musiałem wcisnąć przycisk synchronizacji, ale gdy próbowałem go podłączyć to Xbox wogóle nie regował. Później diody na padzie zaczęły wariować. Raz migały za szybko, a raz za wolno, a niekiedy całkiem się zacinały. Pad brata działa normalnie, a baterie w moim to nówki prawie wogóle nie używane. Proszęo pomoc !!!

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum