1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poważny problem z USB Xtaf Xplorer - Rozwalona struktura danych.. :(

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Al@n, Wrzesień 17, 2011.

1. Al@n

Al@n Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie.
    Mam problem wywołany przymusowym zakończeniem pracy programu USB Xtaf Xplorer (v.44) - kopiowałem na dysk grę, ale trwało to bardzo długo. Pomyślałem że nie mam odpowiedniej ilości miejsca (bo nie było) więc program USB Xtaf Xplorer zamknąłem, bo zatrzymać kopiowania jako tak się nie dało.
    Niestety potem nastąpiło najgorsze... mianowicie rozwaliła się struktura danych:

1) USB Xtaf Xplorer v.44 w ogóle nie chce otworzyć katalogu Content\0000000000000000
    2) USB Xtaf Xplorer .006 otwiera Content i pojawia się zawartość :( Content\0000000000000000

Pliki jak widać są w totalnej rozsypce... jak wszedłem fizycznie na dysk usb i usunąłem pliki zmodyfikowane dziś - pomyślałem że to rozwiąże problem, to niestety nie dało nic oprócz zmnijszenia pojemności "dysku xbox" z 16GB do 9,5GB takze nie tędy droga... - przywróciłem je. Myślę że przydało by się je "wypróżnić" (hehe :p ) tylko nie wiem jak...

Niestety to że przerwałem kopiowanie skutkuje teraz tym że usunął mi się profil gracza :( Prawdopodobnie wszystkie dane są rozpieprzone :( Może ktoś wie jak przynajmniej odzyskać savey, czyli profil :( ?

Bardzo proszę o pomoc, pozdrawiam :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Po co się bawisz takimi programami skoro nie wiesz jak się nimi posługiwać ? profilu nie odzyskasz jeżeli nie zrobiłeś backupu, pozostaje ci zrobienie nowego profilu :p

4. Al@n

Al@n Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No wiesz co wiem jak się nimi posługiwać... używałem go od wielu tygodni i wszystko szło jak po maśle, wgrywało się gry i inne dane i działało jak należy, więc nie wiem skąd ta twoja uwaga :|

Czy profil gracza znajduje się w Content\0000000000000000 że tak mówisz? :( Kurde żal mi saveów jak nie wiem co... ;/ Doszedłem wczoraj do finałówej walki w Mortal Kombat... :) Może jednak ktoś coś doradzi..? :)

5. Cris2k

Cris2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    A miałeś profil w Xbox Live?
    Jeżeli tak to możesz go odzyskać z poziomu konsoli :)
    Jeżeli masz chociaż save'y na dysku to możesz skofigurowac je pod inny profil ale o tym poszukaj na forum :)
    Jeżeli pomogłem daj symboliczny +
    :>
    Pozdrawiam

6. batorzajac

batorzajac Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a próbowałeś programów do odzyskiwania? polecam TO. interfejs DOSowy(czyli taki jaki lubię:)) ale się połapiesz. najpierw tak jak tu wybierasz dysk, czyli wybierz swojego pendraka, potem wybierasz (chyba, nigdy nie odzyskiwałem z iksa) XBOX no i partycje. odpal testdiska przez testdisk_win . i daj Search z tego co pamiętam. jak ogarniasz w minimalnym stopniu eng to się połapiesz.
    dobra, odpaliłem program i rób tak:
    1. create
    2. wybierasz dysk
    3. klikasz proceed
    4. wybierasz typ partycji (czyli xbox)
    5. analyse
    6. i tu powinna byc parycja, jezeli nie ma - trudno, sprobuj wrocic do pkt 4 i wybrac inny typ partycji
    7. quick search, a najlepiej potem dać deeper search
    no i tyle.

7. Al@n

Al@n Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ok kolego analizuje dysk ;) Problem mam taki że na zew. hdd mam partycje fat32 i xboxową 16GB do której cięzko było się dokopać.. ale udało się ;)
    Problem polega tylko na tym że idzie to bardzo powoli .. analyse ma na razie 200/121599 czyli 0% :)

Czekam na efekty, dam znać jak go przeskanuje.. ;)

8. Patryk Mrugała

Patryk Mrugała Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie dotyczące programu USB XTAF GUi v44 . Gdzie w tym programiku ja mam do cholery zapisać DLC do Call of duty Black ops Acession.

Wczytywanie...

Poleć forum