1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poważny problem, zacięcię i czarny obraz

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez kusiu, Kwiecień 10, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kusiu

kusiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam serdecznie wszystkich.

Mój problem pojawia się przy starszych grach a mianowicie podczas gta IV i np: fight round 4. Uruchamiam grę, pojawią się loading i naglę czarny obraz, konsola się zacina - nie mogę wejść do menu, zero reakcji. Nie łapię żadnego death of ring.. Świeci na zielono. Inne gry chodzą doskonalę, nie wiem co może być powodem.. Sprzęt Xbox360 elite falcon.

Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZigUS

ZigUS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a płyty z grami w jakim stanie technicznym (porysowane)

4. kusiu

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    stan płyt dobry, sądzę że nie tutaj jest problem..

1.Gra Skopiowana na dysk
    2.Wyskoczył by komunikat że nie można odczytać płyty

A tutaj gra się ładuję, naglę pojawia czarny obraz i konsoli niczym nie ruszy, zwiecha.

Ponowne włączenie i wyłączenie konsoli pomaga, lecz po wczytywaniu gry znowu to samo.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wina po stronie konsoli, padnie w końcu. Na sprawdzenia skasuj jeszcze cache z dysku lub odpal bezpośrednio z płyty bez dysku twardego podpiętego do konsoli

6. ZigUS

ZigUS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dokładnie, tak jak przedmówca napisał, usuń gry z dysku i odpal je bezpośrednio z płyty jeśli problem się powtórzy to znaczy, że wina leży po stronie Klocka.

7. mikute

mikute Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    E 79

Jeśli pomoże ci usunięcie gry z dysku to ok. Ale jeśli nie to mogą być początki błędu E79 związanego z nieprawidłowym chłodzeniem a naprawa owego błędu kosztuje 150zł ;/ Ja to miałem ale nie mogłem naprawić konsoli gdyż kupiłem ją już używaną i miałem zerwane oryginalne plomby i nikt nie chciał mi jej naprawić. Teraz mam Xboxa Elite i działa jak marzenie :D

8. kusiu

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zauważyłem że jak skasowałem gry z hdd i uruchomiłem z dvd, to chodzą bez problemu.
    Po wyczyszczeniu pamięci podręcznej i skopiowaniu gry z powrotem na hdd błędu nie ma.

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam, miłego popołudnia

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum