1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Poważny problem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bartekha, Grudzień 12, 2010.

1. bartekha

bartekha Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Jak pisałem we wcześniejszym temacie pobrałem UFC Undisputed 2010 z internetu. Mam tylko jedną płytkę 8,5 gb DL, reszte (4) straciłem na nagrywanie Red Dead Redemption i dałem sobie na razie spokój.
    Jak jeden kolega mi doradził (mam ixtreme 1.5) spatchowałem UFC z wave 4 na wave 2. Zanim to zrobiłem wszystko było dobrze kiedy sprawdzałem na abgx360. Kiedy jednak spatchowałem i już się cieszyłem, że będę mógł nagrać swoją pierwszą grę która zadziała pojawiło się coś takiego:

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Prosze o pomoc, co muszę zrobić żeby wreszcie zadziałało??? Chciałbym jeszcze dziś w to zagrać... Będę bardzo wdzięczny za pomoc...

2. Lotnik421 Xbox One

3. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    moim zdaniem jest ok jak spatchowałeś z wave 4 na wave 2 to ok .Spróbuj nagrać .

4. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. bartekha

bartekha Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A te błędy CRC nie przeszkadzają ??

6. toudick

toudick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gdy zrobisz obraz 360 wave patcherem nie przepuszczaj go juz przez Abgx tylko odrazu wypal za pomaca img burna. Agbx z powrotem spaczuje ci obraz na pierwotny wave.

7. bartekha

bartekha Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzęki wielki bardzo pomogłeś. To wypalam. Dam znać jak skończę :) czy się udało czy nie

Wczytywanie...

Poleć forum