1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Power Racer 270

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamilz333, Październik 24, 2014.

1. kamilz333

kamilz333 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, posiadam konsolę xbox 360slim , niedawno zakupiłem kierownicę Power Racer 270, był mały problem z synchronizacją ale wraz z pomocą jednego "xbox maniaka" wspólnymi siłami udało nam dojść do efektu końcowego ;))

Następny problem leży w tym, że ta kierownica jest bezprzewodowa, a bateria wytrzymuje w niej jakieś ~45min., aby uzyskać naładowaną baterię muszę mieć ją podłączone ok. 2-3 godzin do xbox'a Chciałbym spytać, czy da się to jakoś przerobić abym mógł podłączyć kierownicę pod zwykłe gniazdko prądowe i po prostu grać na kierownicy gdy jest podłączona do prądu.
    Dodam jeszcze , że gdy kierownica jest podłączona do xbox'a nie mogę jej używać, co jest normalnym zjawiskiem , wyczytałem to w instrukcji obsługi :applouse:

Pozdrawiaam :welcoming:

Wczytywanie...

Poleć forum