1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powiadomienia o logowaniu znajomych i inne atrakcje. Nowa aktualizacja systemowa XONE

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 15, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3220
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Już dzisiaj dla wszystkich posiadaczy Xbox One ma zostać udostępniona aktualizacja systemowa nowej konsoli Microsoftu. Jedną z najważniejszych modyfikacji będzie opcja powiadamiania o logowaniu znajomych.

Już dzisiaj dla wszystkich posiadaczy Xbox One ma zostać udostępniona aktualizacja systemowa nowej konsoli Microsoftu. Jedną z najważniejszych modyfikacji będzie opcja powiadamiania o logowaniu znajomych.

W systemie Xbox One brakowało jednej istotnej funkcji, która zapewne dla pewnej części graczy jest przydatna - powiadamiania o logowaniu się znajomych na Xbox Live. Co jeszcze znajdziemy w tej łatce firmware'u konsoli? Przede wszystkim informacje o postępach aktualizacji i save'owania aplikacji. Sprawdźcie poniżej oficjalną listę zmian:

• Informacje o postępach w aktualizacji aplikacji - na ekranie będzie pojawiać się pasek pokazujący status zapisywanych danych.
    • Usprawnienia w systemie znajomych - dodano powiadomienia w momencie logowania się znajomych na Xbox Live. To była funkcja, o którą byliśmy najczęściej proszeni, więc była dla nas priorytetem w tej aktualizacji firmware'u.
    • Ulepszona detekcja głosu i ruchu Kinecta - zaktualizowaliśmy część komend ruchowych, by były bardziej czytelne dla Kinecta.
    • Ulepszone algorytmy GameDVR, poprawiające jakość filmów.
    • Wsparcie blu-Ray dla wideo 50Hz.
    • Ulepszone działanie headsetów i kontrolerów podłączonych przez adapter.
    • Cichy reboot po wykonaniu aktualizacji systemowej - konsola może być gotowa do działania i w trybie czuwania po zakończeniu instalacji aktualizacji firmware'u.

2. Lotnik421 Xbox One

3. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    ciekawe czy te opcję powiadomień o znajomych online będzie dało się wyłączyć bo np u mnie przy około 100 znajomych dosyć często będzie się to pojawiać

PS. u mnie aktualizacji jeszcze nie ma

4. Ankoholik

Ankoholik Xbox One Xbox One Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Białystok
  5. bartasblack

bartasblack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  6. maly85q

maly85q Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zabrze
    i co z ta aktualizacja do dziś nic?

7. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Ja już mam od wczoraj, nie urywa.

8. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Z tego co mi się o uszy obiło ma wchodzić stopniowo nie w jeden dzień dla każdego .U mnie tez jeszcze jej nie było wczoraj dziś nie odpalałem konsoli by sprawdzić .

9. Grzehooo

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Zgadza się, konsola jest uaktualniana regionami. Ale chyba po kontach live. Moje jest na US i już mi się wyświetliła.
    Co do uaktualnienia pada to wystarczy zwykły kabelek z telefonu ? Jeszcze tego nie robiłem ale wczoraj miałem zawieszki i się zastanawiam czy to nie przez nie aktualizowanego pada.

10. zakomar

zakomar Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej,

A orientuje się ktoś, dlaczego nie wyświetla mi się prawidłowo lista graczy, z którymi grałem on-line? W części Recent players pojawiają się tylko gracze z Forzy, ale jak gram w Fifę lub BF to lipa - nic nie ma.

Pozdrawiam

11. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Zwykły kabelek od telefonu , aparatu pasuje .

12. Grzehooo

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Już się udało. A zmiany zauważalne, pad lepiej reaguje.

13. bartasblack

bartasblack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Dziwne, żadne powiadomienia mi nie wyskakują a konsolę mam ustawioną na auto update. Jak można sprawdzić którą wersję oprogramowania się posiada i kiedy została zainstalowana?

Wysłane z mojego iWszechświata :) przez Tapatalk

14. Grzehooo

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    W system masz console info, aktualna wersja to 1404. Mi wyskoczyło info o sprawdzeniu nowych funkcji w featured - piersze menu w prawo po głównym ekranie, przed sklepem.

Wczytywanie...

Poleć forum