1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powiązanie gamertaga z kontem ea, a usunięty email.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez PiotroZ, Luty 5, 2012.

1. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Witam. Mój problem jest następujący. Za cholerę nie mogę zmienić swojego konta powiązanego z gamertagiem. Problem tkwi w tym, że mój gt został powiązany już z mailem z onetu (świetny wybór) i co się okazało, długo na niego nie wchodziłem. Doszło do tego, że onet skasował mojego maila bo nie wchodziłem na niego zbyt często jednak powiązanie z nieistniejącym już w zasadzie mailem zostało. Problem w tym, że pisząc po raz 10 do supportu ea, ciągle dostaję zapytanie o datę urodzin. Podaję prawidłową lecz nie pasuję ona do emailu który jest połączony z gamertagiem. Powodem jest to, że konto mailowe nie istnieje. Strona EA jest na tyle uboga, że nie ma opcji zmiany powiązania. Supporter nie ma możliwości zmiany połączenia bo dane są nieprawidłowe przez nieistniejącego maila. Co robić w tej sytuacji ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Ea pyta o datę urodzin z ich konta a nie maila bo do tego nie mają dostępu. Tak czy siak bez tego nic nie zrobisz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. PiotroZ

PiotroZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Data urodzin na koncie ea i na tamtym mailu jest taka sama co potwierdza, że to wina maila.

5. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Bywa. Z doświadczenia wiem że EA mam tam niezły burdel tak więc na wiele nie licz. Możesz próbować do skutku - może się uda.

Wczytywanie...

Poleć forum