1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powiązanie konta z PC xbox na xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tamodar, Październik 19, 2011.

1. Tamodar

Tamodar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódż
    Witam nie wiem czy tytuł posta jest zrozumiały dla tego już wyjaśniam : założyłem konto na xb live przez kompa i mam problem z połączeniem ( albo powiązaniem ) tego konta w momencie logowania się przez x-a nie wiem jak od strony tech. mam to zrobić ? Konto sobie założyłem inne i nie ma niby problemu jako tako ale nie mogę odzyskać profilu . I jeszcze jedno pytanko jak ustawić headset ( i czy to się w ogóle da zrobić ) by rozmawiać w trakcie gry dajmy na to w BF 2 z innymi graczami ? Przepraszam za upierdliwość ale coś dziecku popieprzyłem i chcę jakoś to naprawić .Dziękuję za wyrozumiałość i przepraszam raz jeszcze

2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Podczas logowania na to konto z Games For Windows Live wyskakuje jakiś błąd czy coś? Napisz dokładnie jak wygląda sytuacja.

4. Tamodar

Tamodar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódż
    Wyskakuje mi napis " błędne hasło lub adres ..." , jak wpisuje nazwę profilu pokazuje ,że już istnieje ale zalogować się ni huhu

Wczytywanie...

Poleć forum