1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powielone ikony lub ich brak

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Killaboonze, Sierpień 29, 2013.

1. Killaboonze

Killaboonze Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,w czasie ustawiania i edycji skórki coś poklikałem i mam problem w menu Użytki mam 3 identyczne ikony tyle że pogody?! zniknęły gdzieś 2 pozostałe-oraz w menu konfig mam 3 czarne jakby puste miejsca na ikony,nic nie daje kolejna edycja włącznie z edytowaniem folderów,niby ustawie i zapisze a jak wejde to jest bez zmian?ktoś już widział cos takiego?
    Szkoda że nie można dodawać zdjec obrazków bezposrednio do postu tylko przez jakieś hosty

2. Lotnik421 Xbox One

3. dadas1122

dadas1122 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    skoro nie wiesz co dokładnie pozmieniałeś, to najłatwiej i najszybciej będzie zainstalować skórkę od nowa a jeśli pozmieniałeś coś w FSD to zainstaluj go od nowa również. Po czym jak chcesz coś zmieniać to zrób to krok po kroku z jakimś tutkiem i będzie ok. Powodzenia

Wczytywanie...

Poleć forum