1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powieść na podstawie Battlefield 3 zapowiedziana

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Sierpień 3, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Potwierdziły się doniesienia sprzed dwóch tygodni. Przedstawiciele Electronic Arts ujawnili, że w dniu premiery Battlefielda 3 na rynku ukaże się także książka oparta na wydarzeniach z gry, nosząca podtytuł The Russian.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, powieść Battlefield 3: The Russian zostanie napisana przez Andy'ego McNaba, byłego członka SAS-u i autora "Kryptonimu Bravo Two Zero". Wspomoże go Peter Grimsdale, który ma na swoim koncie książkę Just Watch Me.

Battlefield 3: The Russian opowie historię Dmitriya Mayakovskyego, znanego jako Dima. Jest to członek rosyjskich oddziałów specjalnych, jeden z bohaterów, którym przyjdzie nam pokierować w Battlefieldzie 3. Akcja samej powieści toczyć się będzie już po wydarzeniach z gry.

"Pojedyncze medium nie jest w stanie uchwycić w pełni emocji i intensywności wojny. Książka Battlefield 3: The Russian jest jednym spojrzeniem na to doświadczenie, a gra jest drugim. Obie pozycje doskonale się uzupełniają. Współpraca z DICE była wspaniałą jazdą. Battlefield 3 zaskoczy ludzi tej jesieni. Fabuła, bohaterowie i intensywna akcja składają się na zapadające w pamięć wrażenia" - mówi McNab.

Sam McNab wspomaga studio DICE w opracowywaniu kampanii dla pojedynczego gracza oraz trybu sieciowego i kooperacyjnego. Powieść Battlefield 3: The Russian ukaże się na Starym Kontynencie 28 października nakładem wydawnictwa Orion, a więc w dniu europejskiej premiery Battlefielda 3. Na razie nie wiadomo, czy książka zostanie wydana w Polsce.

źródło : Powieść na podstawie Battlefield 3 zapowiedziana - informacje - Gry w INTERIA.PL - najlepsze nowe gry, kody, gra

Książka zapowiada się bardzo ciekawie, jeśli zostanie wydana w Polsce - z pewnością kupie.

#down - jak nie masz nic do powiedzenia to się nie udzielaj, bo nie wiem czy chciałeś zabłysnąć czy zrobić zwykłego offtopa.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Makavel

Makavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Drawsko Pomorskie
    Fascynujące.

4. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja chcę już mieć tą gre! Z Każdym dniem robi większego smaka.

5. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Będzie shit pokroju Assassin's Creed Renesans ;p

6. KuBaNPL

KuBaNPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    poniemieckiej kamienicy
    Teraz będą chcieli zarobić na tym tytule ile wlezie. Książka na podstawie shootera FPP... dla mnie to całkowite nieporozumienie. Niedługo ujrzymy bieliznę sygnowaną logiem BF3. Komercja.

7. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Dlaczego już jesteście negatywnie do tej książki nastawieni? Nic o niej wiecie, a już komentujecie. Przeczytamy recenzje i opinie to będzie wiadomo czy fajna, czy też nie. Komentowanie czegoś o czym nie ma się całkowicie pojęcia jest z lekka niepoważne.
    Ja się zainteresowałem tą książką ponieważ piszę ją były członek SAS, który jest obczajony w 'tych' klimatach, więc sądzę że ta książką MUSI wypalić.

Kuban - znajdź mi jeden tytuł w kategorii wysokobudżetowych filmów/gier który nie jest komercyjny i nie nastawiony tylko na czysty zysk.

8. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Dlaczego jestem tak nastawiony? Bo przedtem też miały wyjść super hity na podstawie filmowych i growych hitów... M.in. Diablo, Warcraft, Assassin's Creed i gówno (za przeproszeniem) z tego wyszło ;d Więc na 80% BF 3 (książka) też będzie shitem.

Książka pisana "na szybko" przy okazji premiery gry/filmu to nie książka. Prawdziwe książki autorzy piszą z serca, a nie "bo trzeba napisać" akurat na premierę w/w filmów czy gier.

9. Prz3mo

Prz3mo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko
    To już jest niezłe ciągnięcie kasy na znanej marce. Książka może być niczego sobie ale bez rewelacji ale nie oszukujmy się hitem nie wiadomo jakim nie będzie, a przynajmniej nie jako sama książka. Jest to niestety inny sposób na zdarcie troche więcej kasy przy okazji premiery gry i niezły chwyt marketingowy. "Skoro na podstawie gry tworzona jest książka to WOW to musi mieć ekstra fabułe " Wiem, że autor zna sie na wojnie jak mało kto ale czy na pisaniu? nie byłbym taki pewny. To będzie miało przyciągnąć fanów i zapewne sie uda. Choć po premierze i kilku recenzjach jeżeli okaże się naprawde dobra to może zagości na mojej półce.
    Jedno z czym większość ludzi chyba powinno się zgodzić to to, że jeżeli gry próbują jakoś rozrastać się na inne media to wychodzi to miernie jak i w drugą stronę także choć są wyjątki.
    Ale jak patrze na gry, które czerpią z filmów ( Transformers, Hulk czy reszta średniaków marvela i reszty ) Albo na komiksy z ME, książka AC czy film na podstawie tekkena to dziękuje bardzo. Od reguły wybił się chyba tylko Batman póki co ale to może dlatego, że nie bazuje na filmie, a na uniwersum wykreowanym dawno temu przez komiksy DC.

10. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Te wszystkie książki, które wymieniłeś to fantasy, lub coś tego pokroju. Książka o Battlefieldzie ma podłoże realistyczne, każdy może się z nim utożsamić, bo ma miejsce w naszych czasach. Myślisz, że autorka Harrego Pottera pisała wszystkie książki 'z serca'? Ostatnie 3-4 były nastawione na czysty zysk, nie widać w nich już tej duszy, co w pierwszych częściach.

Książka o Battlefieldzie nie będzie na tyle wciągająca, co ciekawa. Dużo ciekawostek z pola walki XXI wieku, może nawet i prawdziwe historie lub chociaż elementy prawdziwe.

Nie liczę, że będzie to hit, ale tak jak K0TAKU już napisał - autorem tej książki jest były 'SASowiec', więc jestem dobrej myśli ;)

11. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
  12. ghkj

ghkj Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czekam na tą grę niesamowicie jak się całą zimę przegra hehe ;-)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum