1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powitanie starucha

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez kodzusik1, Styczeń 8, 2013.

1. kodzusik1

kodzusik1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich na tym forum .Choć mam trochę latek i jestem leciwym facetem, mam nadzieję iż będziemy się razem doskonale rozumieć mimo mojego tempego rozumu.
    Jestem od kilku dni posiadaczem xbox 360 a raczej posiadaczka moja córka i szukam pomocy.
    Opiszcie mi to pudełko co się z czym je co to jakiś banan ,wszystko wszystko bo jak narazie w skali 0d 1 do 10 to posiadam wiedze 1.
    Szukam jaiś gier dla małolaty ale jak zrozumieć te tytuły ,ciemna magia zresztą ja osobiście tak samo bym się pobawił .Czekam więc na pomoc i wyrozumiałość :mushroom:

2. Lotnik421 Xbox One

3. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Banan to inaczej ban :p jakich tytulow szukasz dla corki :D w co lubi grac?

4. Maniak driftu

Maniak driftu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Skarżysko
    Podaj rodzaj gier które Cie interesują jak i Twoją córke .

5. kodzusik1

kodzusik1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wielkie dzięki za zainteresowanie .Cięźko mi jest okreslić jakie gry przypadną do gustu 8 letniej dziewczynce ,lubi chodzić jakimiś figurkami zdobywać punkty ,przechodzić jakieś ciekawe zadania ciężko określić .Na komputerze grała w gry typu faraon ,budowa jakiś budowli sims był za trudny ale jakoś sobie radziła .Ona musi poczuć co jej bedzie pasowało ,metodą prób .Ja zaś osobiście wyrosłem z gier ,grałem kiedyś w Red alerta pierwszą wersje ,no i medal o honor
    Obecnie przesiadłem się na modele rc i wole se polatać i to z powodzeniem ,ale i od czasu do czasu zagrac można.
    50 lat na karku więc i zainteresowanie mniejsze ale bede wdzięczny za doradztwo

6. Maniak driftu

Maniak driftu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Skarżysko
    Dla córki możesz spróbować coś z serii Lego , dla Ciebie to może BF 3 , Skyrim .....

7. YokaPL

YokaPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Jesli posiadasz kinecta to moze jakis dance central moze byc niezly ubaw :D a i poruszać sie mozna zdrowo :p albo na kinecta jeszcze kinectimals jesli nie posiadasz kinecta to moze takie wyscigi animowane DreamWorks Super Star Kartz albo Epic Mickey 2 odpowiednia gra dla wieku sam nawet gralem w demko i mi sie bardzo podobalo hehe jeszcze Shrek,Madagaskar,Toy Story pelno tych gier jest.

8. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jeśli córka zna lub uczy się angielskiego to polecam Kameo:Elements Of Power-cudowna gra.Jedna z najlepszych na Xboxa 360.

9. SlinkWentylator

SlinkWentylator Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    POZNAŃ
    Zdecydowanie (jeśli nie posiadasz) kup kinect. Jakąkolwiek grę kupisz w przyszłości to twoja córa jak sam ty będziecie czerpać ogromną przyjemność z grania osobno i wspólnie. Osobiście polecam "game party in motion" kupa śmiechu jest przy tej grze.

Wczytywanie...

Poleć forum