1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powód RROD

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Renegatt, Styczeń 15, 2013.

1. Renegatt

Renegatt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cześć

Mam nietypowe pytanie do znawców xbox 360 falcon. Gadałem z kolegą przez skype i pomagałem mu skonfigurować Freestyle bo zrobił sobie jakiś czas temu RGH. Zauważyłem, że ma ustawioną jakąś niską rozdzielczość mimo, że ma telewizor full hd podłączony przez hdmi. Utawiliśmy 1080P i na drugi dzień ów znajomy dał mi znać, że konsola padła z typowym rrod-em... Wcześniej grał z 2 lata często po wiele godzin dziennie. Zarzuca mi, że to przez zmianę rozdzielczości ... Przypadek czy jednak mogło to być przyczyną nagłęgo zgonu konsolki ? Nielogiczne jak dla mnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. slashg

slashg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zapewne 0102, 0020 lub 0110.
    Falcon, to się sypnął. Teraz to jedynie reballing lub sprzedaż na allegro i kupienie sobie slima lub jaspera.

1 osoba to lubi.
  4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Powód RROD

Zmiana rozdzielczości nie była powodem.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2