1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powód zamknięcia tematu?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez endione, Marzec 5, 2014.

1. endione

endione Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    Witam, pisze ten temat, gdyż mam pytanie a mianowicie, dlaczego zamknięto topic http://xboxforum.pl/xbox-live-16/darmowy-1-miesiac-live-na-koncie-usa-uk-188575/ przecież ten sposób dalej działa, przed chwilą zrobiłem właśnie takie konto. Apeluje o przywrócenie tematu bo jest on bardzo przydatny.

2. Lotnik421 Xbox One

3. coolseba

coolseba Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  4. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Założyciel tematu napisał "UPDATE ! Sposób już nie działa!"

5. endione

endione Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Białystok
    @up Tak wiem, robiłem sobie kolejne konto, żeby to sprawdzic już po tym "update" i jednak dla mnie zadziałało.

6. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To pisze do tego od tematu ,że działa i do modów lub adm niech ci odblokują temat, ale tam nie ma czego omawiać bo 90procent to off-topic.

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Autor tematu napisał do mnie że sposób nie działa i że mam odkleić, zamknąć temat.

Temat otwarty

Wczytywanie...

Poleć forum