1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powolna instalacja BF4 na Xbox one

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DarekJ, Wrzesień 13, 2015.

1. DarekJ

DarekJ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jestem świeży, ale szukałem w internecie pod podobnymi hasłami, ale nic ciekawego nie znalazłem. Jeśli już podobny wątek był, to nakierujcie.

Wczoraj kupiłem Xbox One i kilka gier. Zacząłem od BF4 Instalacja doszła do 40% i wyskoczył komunikat, że mogę grać. W menu mam tylko dostępną kampanię, a liczyłem przynajmniej na taką rozgrywkę typu free shooting. Na razie te całe multiplayery mnie nie dotyczą, bo poziom moich umiejętności jest naprawdę marny.

Pograłem trochę w kampanię (nawet jak dla początkującego gracza, kampania wywiera na mnie bardzo kiepskie wrażenie, jest nudna, bardzo liniowa, bohater ma zerowy wpływ na akcję, środowisko w żaden sposób nie kooperuje, no chyba że liczyć rozwalające się elementy od strzałów, ale mniejsza o to...).

Pograłem niecałą godzinę a w tym czasie instalacja doszła do 90%. Wyszedłem coś zjeść, po godzinie 93% O co chodzi?

Czy może być to wina wolnego internetu? Może BF4 musi coś tam aktualizować z sieci, a chwilowo mam 2 mb i internet jest naprawdę kiepski. To dla mnie jedyne wytłuamaczenie na chwilę obecną.

Konsolę aktualizowałem ale w innym mieszkaniu, gdzie miałem szybki inernet, potrzebowała chyba 2 gb na aktualizację, poszło w jakąś godzinę, ale z tą grą naprawdę nie ogarniam :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tak jest to wina Internetu jak pobierasz cyfraka, bo u mnie też trwa to wieki z tą różnicą, że jak podpięłam kabel to od razu szybciej poszło, po wifi słabo idzie.

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Wolny net, BF4 ma spore aktualizacje....
    Ta gra ma kampanie tylko po to aby się zapoznać mechaniką sterowania w niej. To typowo sieciowa gra a nie fabularna popierdułka.

5. Sae

Sae Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    70
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli to świeża instalacja z płyty to konsola najpierw instaluje grę z płyty a następnie pobiera automatycznie najnowsze aktualizacje do BF4. W przypadku BF4 sporo tego jest. A jak cyfrowa to od razu ściąga aktualną wersję gry tj. 40+ wliczając DLC.

6. DarekJ

DarekJ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ok, trochę mnie uspokoiliście, choć przeczucie takie miałem. Mimo wszystko dzięki. Na nowym mieszkaniu (gdzie jeszcze nie mieszkam oficjalnie) będę miał szybki internet, więc może jakoś pójdzie.

Wczytywanie...

Poleć forum