1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powrót do grania na Xboxie 360

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dudu, Październik 30, 2011.

1. Dudu

Dudu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam,
    zacznę od tego, że chciałbym się przywitać, bo w sumie to mój pierwszy temat na tym forum : )
    Ale teraz przejdę do rzeczy. Otóż, jak temat mówi, chcę wrócić do grania na Xboxie - miałem długą przerwę, głównie ze względu na brak czasu i interesujących mnie gierek ..

Zanim zacznę pisać dokładnie o co mi chodzi, podam specyfikację mojej konsoli:
    Konsola - Falcon (data produkcji 30.07.2008)
    Dash - 2.0.12625
    Naped - BenQ albo LiteOn (na podstawie podstawki, nie rozbierałem, by sprawdzić kolor kabli)
    Firmware - chyba ixtreme 1.5 (patchowanie na wave 2)

Tak więc, jak widać Firmware mam bardzo stary, ale jednak aż do AC:B udawało mi się grać w praktycznie wszystkie gry, nawet te z AP 2.5 (metoda bodajże 3 dashy), ale następnie zaktualizowałem dasha, by móc cieszyć się L.A. Noire i jak wiadomo, wszystko z AP 2.5 przestało mi działać.
    Nie jestem do końca na bieżąco jeśli chodzi o firmware i dashe, jedynie coś tam słyszałem, że któryś dash usuwa przeróbkę i tu pada moje pytanie, w jaki sposób powinienem to wszystko zrobić (aktualizacje firmware, dash), by móc grać w nadchodzącego AC:R? Głównie mi chodzi, czy najpierw dash, potem firmware, czy może firmware - dash? No i do jakiej wersji mam aktualizować. Pragnę jeszcze dodać, że samemu nie mam zamiaru się zabierać do aktualizacji firmware, tylko zapłacę komuś, kto się na tym zna. I żeby w przyszłości nie zakładać kolejnego tematu, to krótkie pytanie, czy gry z AP 2.5 będę musiał ponownie nagrywać?

Mam nadzieję, że ten post nie jest na tyle chaotyczny, by nie móc się dowiedzieć o co chodzi i liczę na pomoc oraz jakieś rady : )
    Pozdrawiam,
    Dudu

2. Lotnik421 Xbox One

3. posiada

posiada Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    To może napiszę w temacie kolegi bo mam podobny problem.

Mój x360 również nie był przez dłuższy czas używany. Wszystko wygląda podobnie jak u kolegi, gry również patchowałem na wave 2. Chciałbym teraz zasmakować nowości i zamierzam sprawić swojemu xboxowi lt 2.0 bo prawdopodbnie to będzie mi potrzebne. Zaznaczam, że NIE CHCĘ grać on line, moja konsola nie była zbanowana. Tutaj nasuwa się kilka pytań:

Czy jest jakaś możliwość patchowania najnowszych gier tak aby uruchomić je na konsoli w takim stanie, w jakim ją obecnie posiadam ?
    Czy jeśli zrobiłbym update do LT2.0 moje stare gry (również te pachowane na wave 2 ) przestaną działać ?
    Nie posiadam HDD w konsoli, czy to jakiś problem przy LT 2.0 ?
    Czy najnowsze gry można nadal uruchamiać z płyt, czy teraz każda gra wymaga instalacji na HDD ?
    Jak wygląda sprawa z nagrywarkami ? Czy jeśli nie chcę grać on line to będę musiał wypalać gry na jednej z tych nagrywarek LiteOna ?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam !

4. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A wiec
    Nie ma mozliwosci patchowania gier (przynajmniej tych nowych) zeby grac na starym iXtreme
    Wszystko bedzie dzialalo po update na LT 2.0
    Brak Hdd nie jest zadnym problemem
    Co do uruchamiania gier nic sie nie zmienilo
    Odnosnie nagrywarki nie bede sie wypowiadal bo nie wiem ale czytalem tu gdzies na forum ze nowym CloneDVD i ImageBurn mozna nagrac plyte XGD3 w 100% na kazdej nagrywarce

Wczytywanie...

Poleć forum