1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powrot do grania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ZoltaN_16, Listopad 21, 2011.

1. ZoltaN_16

ZoltaN_16 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Ostatnimi czasy pojawilo sie sporo ciekawych tytulow, i postanowilem (po dosc dlugiej przerwie) wskrzesic swoja zakurzona konsole do zycia :). Mianowicie po wprowadzeniu AP25 i zaktualizowaniu konsoli, przez Dragon Age 2, wiele gier przestało mi działac (min. CoD: MW2 i BO), po tym przestałem sledzic temat flashowania konsoli i mam straszne zaleglosci, ktorych nie jestem w stanie sam nadrobic. Dlatego Prosze was o pomoc, co mam zrobic zeby zagrac z najnowsze tytuly (glownie Gears of War 3, Assassin Creed: Relevation, Skyrim, Forza 4). Mam naped Philips & Lite-on DG-16D2S i Ixtreme chyba 1.6 (uzywalem płytki Activate.iso)

Pozdrawiam ZoltaN

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Ixtreme 2.0 nie podlaczac do live, nagrac 13406 update dasha przez pena

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. ZoltaN_16

ZoltaN_16 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki, a jakies zmiany dotyczace nagrywania ? czy jak wykle ABGX i sru na płyte ?

5. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    daj do przeróbki, koszt okolo 30-40zl (LT2.0)

a gry nagrywasz troche inaczej niz wczesniej - http://xboxforum.pl/iso-f31/[tutorial]-jak-nagrywac-gry-z-xgd3-na-plyte-dvd-r-dl-103388.html

tu masz temat o najnowszej przerobce - http://xboxforum.pl/firmware-f155/ixtreme-lite-touch-2-0-a-103589.html

Wczytywanie...

Poleć forum