1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powrot do Innego kraju po migracji pytanie.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dmoroz89, Grudzień 28, 2010.

1. dmoroz89

dmoroz89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    Witam, otoz chcialem sie dowiedziec czy juz moze ktos probowal po migracji na konto PL wrocic spowrotem do UK/US, tzn wiadomo ze nie da sie tego zrobic poprzez strone xbox.com , ale moze ktos probowal dzwonic do MS z zazaleniem ze jest rozczarowany tym ze usulga xbl jest strasznie uboga w naszym kraju, i dopiero miesiac po premierze ludzie z MS PL powiedzieli ze wiekszosc uslug, DLC,XBLA i innych ( w tym passcody od EA ) beda dostepne i beda dzialac nie wczesniej niz polowa 2011r... i ze tych i wielu innych powodow chcialby wrocic zpowrotem do uslugi innego kraju. Bo jesli nikogo takiego na forum nie ma to nie ukrywam ze ja zadzwonie i wtedu powiem co na ten temat maja do powiedzenia pracownicy MS. Jesli jednak ktos juz dzwonil prosilbym o podanie informacji jakie uzyskal na ten temat.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jakubkameleon

jakubkameleon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wiesz ja po migracji napisałem do nich kilka krotnie, że nie poto płaciłem za golda żebym nie mógł pograc tak rwało połączenie, rozłączało... Posłałem im takie wiąchy.... Jednocześnie napisałem, że powinni umożliwić ponowne przeniesienei usługi na inny kraj skoro u nas tak to wygląda.... Jak się domyślasz bez odzewu to pozostało...

4. Yaboll

Yaboll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czy warto na obecna chwile migrowac swoje konto na pl. I czy można miec więcej profili? Chciałem stworzyc drugi po to by móc zobaczyc jak to wygląda.

5. asagy

asagy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kamień Pomorski
    możesz mieć więcej niż 1 profil.

6. AdamAdamski

AdamAdamski Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Poznań miasto doznań
    Przeciez od początku było wiadomo ża raz po migracji nie przeniesie sie konta na UK czy US . W regulaminie (o ile go czytaliście) przy migracji było dokładnie i jasno napisane , że kolejne przenosiny możecie zrobić po roku dopiero . Więc nie wiem w czym problem . A co do tego , że Live jest ubogi . To tez było jasne przed premiera w naszym kraju . Wystarczyło sie troszeczke zainteresować i poczytać tu i tam artykuły na ten temat. Nikt wam migracji z powodu tego że jestescie zawiedzeni nie cofnie , bo była ona darmowa i nie musieliście za to płacić to po pierwsze . Po drugie M$ nie zmuszał was do migracji , nie była ona obowiązkowa . Tak więc pretesje możecie mieć tylko do siebie . A co do zrywania połączenia i rozłanczania to powiem panu panie #jakubkameleon , że jakieś pierdołu saskie opowiadasz . Ja mam konto na PL od premiery i jakos ani razu mi nie zerwało połączenia ani nie rozłączyło . Jeśli u ciebie sie tak dzieje to widocznie jest to wina Twojego łącza internetowego . Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum