1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powrót do klocka

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez chewbacca, Maj 7, 2011.

1. chewbacca

chewbacca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, z góry przepraszam za nowy topic, zwykle uwaznie przeszukiwalem forum, ale ostatnio mialem dosc duza przerwa i troche nie ogarniety jestem w nowosciach.
    Mam przerobke, z tego co pamietam to 1.6, nie gram na live. Ostatnio, przed przerwa gralem zdaje sie w fable 3 i chcialem zagrac w ac: brotherhood, ale to juz nie dzialalo. Wgralem wtedy nowego dasha i trzeba bylo chyba aktualizowac flasha zeby nowsze gry chodzily. Tego nie potrafilem, a poza tym mialem wazniejsze rzeczy do roboty, wiec odpuscilem sobie nowsze gry, a pozniej w ogole przestalem grac.
    Teraz znowu mnie naszla ochota ;) Więc co mam zrobić? Tylko nowy flash? Czy jest jakis prosty domowy sposob? I czy wszystkie nowe gry maja takie zabezpieczenia jak wtedy ac:br?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kania-ssj4

kania-ssj4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Janów Lubelski
    Jest domowy sposób i są poradniki sam próbowałem zaktualizować flasha do LT+ ale po kilku blue screnach odechciało mi się dlatego wysłałem napęd do jednego ze znanychużytkowników tych forów:D:D...Z nowości jest tak takie gry jak AC:B Fable 3 NFS Bullet storm mają zabezpieczenia AP 2.5 czyli do odpalenia tych gier najlepiej jest wgrać najnowszy LT+ ponieważ tak jest najbezpieczniej jeśli wyślesz napęd odpowiedniemu użytkownikowi po 3 dniach maso z problem z głowy...Jeśli nie masz dobrych znajomości z dziedziny flashu i tym podobne to raczej nie próbuj nic sam:D....także z nowości to jest najnowszy dash nowy LT+ i w sumie tyle jest ci potrzebne potem tylko img burn lub jeszcze abx 360 i jazda.:D

4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Teraz najbardziej się opłaca poczekać na nową przeróbkę/LT, bo aktualka która będzie lada dzień robi flash napędu na stock-owy.

Wczytywanie...

Poleć forum