1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powrót do konsol

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez norton93, Luty 16, 2016.

1. norton93

norton93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Przymierzam się właśnie do powrotu na konsole, parę lat temu posiadalem xbox360, było to w etapie gdzie Jeszcze nagrywalo się gry na verbatim dl-/+. Miałem zamiar kupić ps4, ale po rozmowie z kolegą i uswiadomieniu mnie ze ms wyszedł z propozycją dostawania kopi gry w formie PC gdy się posiada już wersję Xbox, przekonał mnie. Chciałbym kupić Xbox one, tylko że jestem zielony, więc mam parę pytań. Jak wygląda dobra konsola używana cenowo. Jaka wybrać Xbox one, ile najlepiej dysk, oprogramowanie itp. Czy psują się szybko. Jak wygląda ta kompatybilność wsteczna, czy da się przerobić, ile kosztuje i czy się opłaca. Jak wygląda abonament, czy tylko można mieć kupując abonament, czy są sposoby na tańszy, np jak w ps że może wynosić 4zl miesięcznie. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na szczęście na razie nie przerobiono konsoli.
    Konto to sobie możesz nawet za 1zł kupować i ustawiać jako domowe ale lepiej dać 100/120zł i przez rok mięć abonament i 4 gry w jego cenie co miesiąc. To samo EA Access, ogólnie tez można kupować na spółkę i różnych regionach.
    Dysk jak chcesz XO ma tą możliwość że podpinasz dyski pod USB jak zabraknie miejsca na wbudowanym.
    Jak widać po forum awaryjność jest bardzo mała.
    Używana od 900 do +, taka w dobrym stanie na gwarancji ~1100zł, za 100/200zł więcej masz już drugiego pada i konto z grami.
    Kompatybilność wygląda jak wygląda jedne gry działaj lepiej inne gorzej, ogólnie jest ok.

4. norton93

norton93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A czy pójdzie na one mój pad z 360? A są jakieś wersje tej konsoli, np slim, elite i czym się różnią? I czy to prawda z tą kopia gry która kupie, że dostanę kopie na wersję PC?

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie nie będzie działał.
    500GB stary błyszczący model i 1TB nowy matowy model z jackiem w padzie.
    Jak na razie z jedną grą QB.

6. norton93

norton93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jedna gra qb ? Tylko wyglądem się różnią? Do czego ten jack?

7. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1876
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jest wersja elite z padem elite. Są jeszcze wersje z wyglądem konsol z różych gier. Tak to nie ma żadnych slimów itd. Jedynie pady mają zwykłe wejście, albo wejście z jackiem 3,5mm (słuchawki).
    Nic nie jest potwierdzone, że będzie tak owa możliwość z tymi grami na XO i PC...to dopiero plotki, a Ty już im wierzysz...:facepalm:

Jak do czego jack? Do wpięcia słuchawek w padzie...ale wtedy ściszanie czatu masz w opcjach konsoli, a nie w padzie jak w przypadku standardowego wejścia do pada.

8. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Też słyszę po raz pierwszy. Pewnie jest jakieś "ale" Np. windows 10 ;)

9. norton93

norton93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A Jak wygląda sprawa z grami używanymi? Czy są jakoś ograniczone, np ze nie mogę grać multi nimi albo zarejestrować?

10. kuleczka91

Polubienia:
    1876
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie ma żadnych ograniczeń, możesz kupić używkę i pograsz bez problemu. Jedynie co możesz spotkać w używkach to, że ktoś zużył kod na jakiś dodatek, który był dołączony do płyty czy coś, ale to nie przeszkadza w normalnej rozgrywce gry ;)

11. Amaru95

Amaru95 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam Xboxa one już prawie rok , dla mnie minus tej konsoli jak i Ps4 , to to błyszczące gówno które się rysuje i zbiera kurz jak cholera , palce też się strasznie odbijają to mnie najbardziej denerwuje , mogli się bardziej postarać , ale wiadomo chajs się musi im zgadzać . Ja sobie tą część błyszcząco przecieram szmatkami do ekranu , co prawda smugi zostają ale nie ma tyle tego kurzu i nie widać aż tak tych rys . Ale ogólnie to na konsoli mi się gra wyśmienicie , pad miazga , warto sobie kupić Xbox live , bo według mnie warto grać prze neta , i konto ea access też warto zainwestować , fajne gry przynajmniej dla mnie , ale niestety jest to straszny zbierać kurzu i strasznie strasznie mnie to denerwuje , bo jak popatrzę na moje ps3 które mam już kupę czasu to wygląda lepiej niż Xbox , kurz zbiera wiadomo , ale nie mam tam żadnej błyszczącej części i jest git . Do tego moim zdaniem trzeba mieć dobry telewizor według mnie 32 cale + im większy tym lepiej , oczywiście LED. Choć zastanów się czy na pewno chcesz kupić konsole , żebyś zaraz jej nie sprzedawał , już takie przypadki spotkałem :) , bo wiadomo że konsola już od mocnego pc odstaje graficznie , a za 5-6 tyś możesz kupić mocarnego kompa , na którym każda gra ci na full detalach będzie śmigać , jest to droższa inwestycja , ale w przyszłości się zwróci , gry na konsole są droższe , oczywiście używki można kupować to bardzo duży +. Kolejny + konsoli to że możesz ją zabrać do kumpla podpinacie i sobie gracie jakieś turnieje przy np przy fifie :) . Przynajmniej ja tak robię , bo moi kumple to na pc grają , ale co weekend gramy na Xboxie to sobie chwalą granie :D .

12. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Amaru95 tylko właśnie niektórzy kupują konsolę nie dla mocarności sprzętowej tylko dlatego, że jest to fajne i do tego mobilne centrum rozrywki. Sam pracuję na mocarnym sprzęcie (same monitory kosztowały wiecej niż kwota która podałeś) ale nie wyobrażam sobie jeszcze na tym grać. Wolę iść do salonu, zapalić w kominku, odpalić xone, otworzyc piwko i pograć w fifkę, wyścigi. Opcjonalnie zagrać z dzieciakami w jakieś kinectowe tematy. Kilka razy pakowałem sprzęt do torby i grałem gdzieś u znajomych. Nie wyobrażam sobie wozić blaszaka albo grać u kogoś na takim zapewne w jakiejś ciasnej dziupli. Szczerze to zaczynam zabawę z xone i nie miałem pojęcia jakie to cholerstwo jest funkcjonalne.

13. diego1028

diego1028 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Poza tym nie zgadzam się i nie rozumiem twojego sformułowanie, że te 5-6tys na mocnego kompa z czasem się zwróci. Mógłbyś mi może to wytłumaczyć?

14. kuleczka91

Polubienia:
    1876
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pewnie chodziło mu, że jak raz dasz tyle kasy to długo na takim kompie pociągniesz z tymi parametrami, kiedy inni już będą musieli zmieniać podzespoły w kompie, by móc zagrać w nowsze gry.

Wczytywanie...

Poleć forum