1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powrót do konsoli - kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez strugi, Lipiec 6, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. strugi

strugi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Międzyrzecz
    Dobry :)

X360 miałem w domu od czterech lat, z tego od ostatnich dwóch lat nie był użytkowany, zatem go sprzedałem za grosze.
    Mam pracę, zatem mam i zamiar kupić sobie kolejną konsolę. Przychodzę do was z kilkoma pytaniami:

1. Czy ta konsola - ZESTAW XBOX 360 ELITE 120GB HDMI PRZEROBIONY LT3.0 (3352416660) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - jest w dobrej cenie aktualnie?

2. Przerobienie LT3.0... no właśnie, na starej konsoli miałem iXtreme 1.51 bodajże i gry patchowałem do Wave3 z tego co pamiętam. Jak to wygląda teraz? Muszę gry przerabiać? Słyszałem, że do niektórych gier trzeba mieć odpowiednią nagrywarkę.

3. Wszystkich płyt się pozbyłem, zatem będę na pewno pobierał masę staroci. Nie będzie problemów, że mi nie pójdą na najnowszej przeróbce?

4. Czy na tym przerobieniu banują konsole? Czy głównie za granie w gry przed premierą? Zależy mi na graniu przez internet.

5. Jakieś solidne gry multiplayer? Zawsze byłem graczem nastawionym na dynamikę rozgrywki, nie lubiłem czekać. FIFA czy COD były dla mnie najlepszym rozwiązaniem. Nie pogardzę też grami single, jednak to tak drugoplanowo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sk00ti

sk00ti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    1. Jeśli byłby to Jasper to bierz.. (sprzedawca oferuje wiele konsol - ja bym od takiego nie brał, wiadomo są wyjątki co sprzedają dobre egzemplarze ale on może robić reballing falcona i sprzedawać w "nigdy nie naprawiany")
    2. LT3.0 to najnowsza przeróbka. Jest jeszcze RGH ale to inna bajka. Nie musisz nic patchować, przerabiać itp.
    Ta nagrywarka to iHas124 i tu ważne musi być rewizji B. Chodzi tu o to że nowa FiFA czy Forza mają zabezpieczenie CIV i podczas gry będzie Cię wywalać z gry.
    3. Nie, nie będzie żadnych problemów ;)
    4. Najlepiej nie grać przed premierą.. ja gram już na przerobionej dokładnie od stycznia i nic mi się nie stało. Bany to rzadkosć (chyba, że za konta z allegro lub granie przed premierą czego M$ nie lubi i banuje..)
    5. Hmm do multi to najlepiej Cal of Duty Modern Warfare 1 i 2 - najlepsze tytuły z serii i masa osób w nie gra. Z nowych to Tomb Raider, Far Cry 3, Hitman Absolution, Dishonored i ja Ci polecam Sleeping Dogs i Red Dead Redemption

1 osoba to lubi.
  4. strugi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Międzyrzecz
    Dziękuję za informacje :)

Ja osobiście odnoszę wrażenie, że konsole te były wystawione do grania w jakimś sklepie.
    Czekam na odpowiedź dotyczącą płatności od sprzedawcy i zapytam jeszcze o tą wersję JASPER.
    Mam ten napęd w komputerze brata - trud skończon :p

Płyty koniecznie VERBATIM? Czy mogę wypalać na tańszych typu PLATINUM?

5. sk00ti

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja mam tak ;)

Kupuje płytki Platinum lub coś tam na M, nawet nie pamiętam ;) Instaluje na pendrive lub jeśli masz dysk przenośny to Xbox może przydzielić sobie 32GB z niego :)
    I laser się nie psuje (w co nie wierze, od niby rzekomo słabych płyt) i wszystko działa jak natura chciała :D

Czasem bywa tak, że ustawienia na których "ktoś" nagrywa na tych samych płytach Tobie nie pójdzie i musisz sam się bawić aż dobierzesz te idealne.

6. strugi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Międzyrzecz
    Zastanawiałem się co sobie jeszcze kupić - może dysk przenośny?
    I tylko 32GB może przydzielić? Nie da się więcej?

7. sk00ti

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Niestety - ograniczenie M$ abyś dysk oryginalny kupował :D
    Ale mi wystarcza 32GB - przechodzę gry, usuwam i pętla.

Zawsze.. możesz mieć 3 pendrive :D

8. strugi

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Międzyrzecz
    Wizja kilku pendrive jest trochę dziwna. Zresztą gry i tak miałbym na płytach to i bym z nich korzystał :)

Więc jak kupię konsolę, przykładowo pobiorę FIFA13 to wystarczy ją tylko wypakować, przeskanować ABGXem i wypalać np. IMGBurnem (kiedyś nim wypalałem)?

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum