Powrót do korzeni - materiał podsumowuje informacje z Risen 3: Titan Lords

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Jak najlepiej przypomnieć o swoim projekcie? Wrzucić do Sieci ponad 11 minutowy materiał, który podsumowuje wszystkie aktualnie opublikowane informacje o grze. W ten magiczny sposób twórcy Risen 3: Titan Lords sprawili, że o tym tytule trudno będzie nam zapomnieć.

Przedstawiciele Piranha Bytes przygotowali film, który ukazuje świat gry, eksploracje, podejście do rozgrywki, walkę, umiejętności, trzy frakcje (w tym nową – piraci Voodoo!), powrót do kryształowej magii, setki zadań, tworzenie przedmiotów i „żyjący świat”.

Ciekawostką jest fakt, że poszczególne fragmenty wideo możemy dowolnie wybierać w menu – w ten sposób nie tracimy czasu na mniej interesujące momenty.

Autorzy twierdzą, że Risen 3: Titan Lords to prawdziwy „powrót do korzeni”, który rozkocha w sobie fanów Gothicka oraz nowych graczy.

Jeśli mam być szczery to dopiero po dokładnym zapoznaniu się z tym materiałem jestem zainteresowany tą produkcją. Chociaż grafika nie zachwyca, ale jak na poprzednią generację nie wygląda źle – w dodatku chętnie sprawdzę na własnych paluchach formę studia Piranha Bytes.

Gra trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC 15 sierpnia.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Vaiper

Użytkownik
Użytkownik
Orientuje się ktoś, czy będzie jakaś polonizacja na xbox 360? Choćby amatorska.
 

skyDragon

Użytkownik
Użytkownik
Pewno będzie, jakiś magik pewnie przeniesie pliki pl z pc, ale wiadomo rgh wymagane.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Orientuje się ktoś, czy będzie jakaś polonizacja na xbox 360? Choćby amatorska.
Raczej się na to nie zapowiada a wielka szkoda.

Jak to się mówi " do trzech razy sztuka " , bo może w końcu doczekam się w miarę porządnie wykonanej części Risen-a na konsole. Poprzednie dwie były bardzo niskich lotów.
 

arczas89

Użytkownik
Użytkownik
Powrót do korzeni? No może pod względem mroku i powrót magii ale mechanika i reszta to klon Risena 2! Obejrzyjcie sobie gameplaye na YT. Tak jak w Risen, 2 - ekrany ekwipunku, zakupów, otwierania skrzyń i rozwoju postaci będą na czarnym tle na cały ekran w postaci nieczytelnych list! Skoro już tak chcą zaciekle wrócić do korzeni niech przywrócą UI w stylu Gothiców i Risena czyli w stylu klasycznych RPGowych okienek/kwadracików.
 

xaero15041987

Użytkownik
Użytkownik
Risen 3 titan lords bedzie na xbox360 w Polskiej wersji językowej.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Mi to średnio słabo wygląda. Ale najpierw trzeba zagrać by się dowiedzieć jak to w końcu wypadło..
 

skyDragon

Użytkownik
Użytkownik
Risen 3 titan lords bedzie na xbox360 w Polskiej wersji językowej.
Skąd takie info? Człowieku jak nie wiesz to nie mów, cenega wyraźnie powiedziała pc napisy pl, ps3/x360 ang.
 

xaero15041987

Użytkownik
Użytkownik
Na allegro jest duzo aukcji i na kazdej jest napisane ze jest w Polskiej wersji językowej.
 

skyDragon

Użytkownik
Użytkownik
Cenega.pl prosze pisze jak byk ps3/x360 eng , nie wiem na ci sprzedawcy na alledrogo albo mają złe info, albo najzwyczajniej w świecie robią wałka.
 

xaero15041987

Użytkownik
Użytkownik
Cenega.pl prosze pisze jak byk ps3/x360 eng , nie wiem na ci sprzedawcy na alledrogo albo mają złe info, albo najzwyczajniej w świecie robią wałka.
W takim razie robia ludzi w konia na allegro jezeli ma byc tylko eng na konsolach .
 

Vaiper

Użytkownik
Użytkownik
 

Do góry Bottom