1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powrót do OFW Samsung ms25

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DanielAndre, Lipiec 13, 2013.

1. DanielAndre

DanielAndre Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Siema , co jest przyczyną i jak ją wyeliminowac , że gdy daje w JungleFlasher 1.89b Summmy UnLocker to krok 1-3 -OK a ten czwarty pisze failed i nie idzie nic ;x Prosze o pomoc , bo chce powrocic do OFW i zaktualizowac dasha bo nie moge grac w nowe gry :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Proponuję flashować w Dosflash. Ja też kiedyś miałem Samsunga i chciałem najpierw przez Jungleflashera ale miałem z nim problemy. Postanowiłem flashować w Dosflash i było bez problemu. Poradnik znajdziesz na tym forum w LT->Artykuły.

4. DanielAndre

DanielAndre Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Ale w dosflash mi nie chce isc , nie odpala mi z pendrive

5. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Może użyj innego Pendrive'a. Ściągnij pliki win98boot, sformatuj pena pod FAT lub FAT32 (w przypadku pendrive'ów powyżej 4GB) programem HP USB DISK STORAGE FORMAT TOOL podając lokalizację folderu win98boot, wrzuć aplikację Dosflash i powinno działać.

Wczytywanie...

Poleć forum