1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powrót do OFW

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez caiser, Grudzień 23, 2011.

1. caiser

caiser Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kupiłem przerobionego na LT 2.0 Jaspera Elite z dyskiem 120GB, napędem liteon i dashem 13604. Sprzedajacy zarzekał się, że po przerobieniu konsola nigdy nie była podłączona do netu. Problem w tym, że mam i planuję grać jedynie w gry oryginalne oraz chętnie na xbl. Sądziłem, że łatwo da się przywrócić w tym celu oryginalny firmware, ale googlam już dwa dni i widzę, że sprawa nie jest prosta, stąd pytanie: czy w mojej konfiguracji jest jakiś prosty sposób na przywrócenie oryginalnego fw w napędzie, np. poprzez wgranie dasha 14699 z pena, bez kombinacji z JungleFlasher i PMT? Dodam, że nie posiadam też klucza napędu...
    C.
    PS: Jesli nie ma prostego sposobu, to czy podłączając na głupa konsolę do netu i dostając bana, będe mógł grać po nim w oryginalne gry offline?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    jak cie okłamał dostaniesz bana nawet za orginalne fw . spróbój dashem 14xxx ale wątpie żeby usuneło i będziesz musiał sobie ręcznie wgrać tego softa orginalnego do napędu innej drogi nie ma łatwiejszej
    edit po banie możesz normalnie grać offline tylko brak możliwości z połączeniem się z live ban nie zdejmowałny i nie usuwalny

4. caiser

caiser Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za odpowiedź, jeszcze dopytam: gdzieś czytałem, że któryś poprzedni dash na 100% flashował napęd, czy można zatem pobrac ten starszy niż mój wgrać go żeby przywrócił ofw i potem przejść na aktualny dash?
    C.

5. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    starszego się nie da tylko nowszy

Wczytywanie...

Poleć forum