Powrót do orginału-Cofniecie przeróbki

Marqess

Świeżak
Świeżak
Witam,
Przerobiłem jakiś czas temu konsole -swojego xbox'a360 elite 250gb. Jednak zaczęło mi doskwierać, że nie mam dostępu do internetu, a gierki coraz częściej i trudniej nagrać. Chciałbym wrócić do oryginału nie umiem sprawdzić dasha, jednak jak odpalałem Fife12, a następnie Call of Duty Warfare3 dash się aktualizował. Więc na dzień dzisiejszy nie wiem jakiego dasha mam-nie umiem tego sprawdzić. Taki mam ekran menu jak włączam konsole.
http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2012/10/xboxhom3.jpg
W jaki sposób mogę wrócić do oryginału? Czytałem pare poradników, jednak w każdy "porady" są zależne od dasha, dlatego też założyłem owy temat.
Moje następne pytanie dotyczy gry przez internet. Mam pare oryginalnych gierek, i po powrocie do oryginalnego stanu, chciałbym od razu wskoczyć w xblive. Czy dostałbym bana? Konsola nigdy nie była jeszcze połączona z internetem. Byłby to jej pierwszy raz.

Dziekuje za odpowiedz, jeżeli temat wyjaśniający dokładnie identyczny problem-przepraszam, szukałem dość długo, nie mogłem znaleźć. Pozdrawiam I do "usły-zoba-grania" :)
 

Do góry Bottom