1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powrót do oryginalnego frimware, oflagowanie, możliwości ?!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ustach, Grudzień 24, 2010.

1. ustach

ustach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piątnica
    Witam
    Mam przerobioną konsolę i chciałbym powrócić do oryginalnego firmware napędu lecz nie posiadam klucza napędu.
    Konsola z 23.08.2009r. Nie wiem jaki iextreme mam. Przerabiałem ok 11.2009r i gry wszystkie mi śmigały bez active.iso i zmiany wave. Do tera,z z AP25 już nie ale Kombinowałem z tym dashem kinectowym i grałem w AC:B. Przedwczoraj podłączyłem net i musiałem zrobić aktualizacje. Grałem COD:BO i chciałem w Asasyna ale wyskoczyło, że płyta coś nie ten tego.I teraz pytanka:
    1. Czy da się wrócić do oryginalnego oprogramowania napędu?
    2. Czy Microsoft się nie kapnie, że było coś grzebane i będę mógł grać live spokojnie?
    3. Czy nie oflagowało mi konsoli?

Ps. Grałem po tym odrzuceniu płyty z asasynem live w Cod:BO i dziś więc nie wiem jak z tą flagą.

Wesołych Świąt

Bardzo prosze o pomoc drodzy koledzy.
    Nie wiem czy to wiarygodne ale sprawdziem tym tutorialem oflagowanie i wyszlo, ze mam.
    Mozliwe ze to przez negatywna probe wlaczenia AC:BH po aktualizacji (mimo ze przed chodzilo).

Prosze o podpowiedz, gdyz naprawde sie nawrocilem i chce byc pelnoprawnym userem xbl.

Czy zostaje mi kupic konsolke nieprzerobiona ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ustach

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piątnica
    Nadal mam pytanie czy faktycznie ten tutek jest sprawdzony ?
    Bo wychodzi na to, że po oflagowaniu grałem dalej live i nic. Więc niektórzy na forum się mylą, że ban od razu po podłączeniu neta jest. Jednak nie bo pewnie przy kolejnej fali.
    Proszę tylko powiedzieć czy ten tutorial daje pewność oflagowania ? Resztę doczytałem na tym kochanym forum.
    Bo druga (uzywka) konsola wisi w powietrzu. Bo jak jest flaga to nie ma sensu wracac firmware.

Pozdrawiam

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    no jak jestes oflagowany to przy pierwszej fali banów i podłaczeniu konsoli do neta bedzie ban
    trzeba było wgrać iXtreme LT+ 1.1 to flagi by nie było ,albo nie instalować nowego dasha i nie odpalac nowych gier z ap25

co prawda jest sposób aby flagi sie pozbyc ,ale są warunki które trzeba spełnic
    - po oflagowaniu nie łączyc sie z xbl
    - po oflagowaniu nie instalowac nowego dasha
    - sector data nie może byc nadpisany w pamieci nand
    - nie moze byc informacji o banie na infolinii
    - ani komunikatu z xbl że bana już dostałeś ...

5. ustach

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piątnica
    Jednak popykam w necie do ewentualnego bana bo i tak kupie drugą konsolę używkę, żeby w xbl grać na oryginałach.
    I pytanie jeszcze niestety.
    Dysk z elite będzie pasował do premium ?
    I czy moge sobie przekładać dysk jak gram offline na jedną a potem na drugą do neta i żeby osiągnięcia i savy były w tym samym profilu ?

6. Nevill

Nevill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Dysk będzie pasował

Wczytywanie...

Poleć forum