1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

powrót do oryginalnego FW

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez deathmagnetic, Listopad 15, 2009.

1. deathmagnetic

deathmagnetic Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, tak sobie o banach czytam i się coś zapytam :

1. Mam napęd LITE-ONa 83850 z 1.60 i wszystkie pliki 256, enckey, identify, inquiry, key, czy mogę do tego napędu wgrac oryginalny firmware przy użyciu JF 0.1.67 ? i jeżeli tak to skąd ten plik FW pobrać, moze ktos bedzie tak miły ?

2. Jeżeli 1 pytanie jest na NIE to mam jeszcze nowy napęd BENQ (ale juz po wgraniu 1,61 :-(), klucz mam ( czytaj wyzej) tylko pytanie, czy to ma sens ? czy M$ nie wykryje innego napędu niż fabryczny LITEON ? Jeżeli tak to czy wgrywając ten klucz od LITE-Ona to mam użyć komendy SPOOF SOURCE TO TARGET czy manualnie wstawić klucz ? Czy napęd musie sie płycie głównej X-a przedstawiać jako LITE-ON ? Jeżeli tak można to również prośba o oryginalny firmware do BENQ, bo nigdzie nie moge poszukać...

Z góry dzięki i pozdrawiam
    Slawek

2. Lotnik421 Xbox One

3. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Do liteona nie da się przywrócić oryginalnego firmware, najlepiej kup nowego liteona i wgraj klucz ze starego, ja chcę tak u siebie zrobić ale nie mogę na razie kupić napędu.. bo nie wiem gdzie ;p

4. DevNull90

DevNull90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wroo
    Wrocław - Skynet.pl (świetny sklep polecam co do napędów. Mi na miejscu wymienili na nowego Litka za 150zł).
    Bądź aukcję tej firmy >>AUKCJA<<
    Swojego czasu kumpel tam robił i był zadowolony.

PS. Musisz tylko doczytać czy sprzedają napędy ot tak. Ale myślę, że bez problemu.

5. deathmagnetic

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ok, mam juz oryginalny firm do BENQ, teraz tylko dwa pytania, czy tak mozna ? czy M$ może uznać to za modyfikacje (EULA), ze w konsoli siedzi nie fabryczny liteon tylko BENQ z oryginalnym Firmware ? i czy wgrywając JungleFlasherem klucz do czystego firmwaru BENQ muszę robić SPOOF SOURCE TO TARGET czy Manual SPOOF i wgrac plik z kluczem od LITE-ONa ? Bo nie bardzo rozumiem o co chdzi z tym Spoof-aniem, czy napęd musi konsoli przedstawiać sie jako LITEON nawet jak nie jest wgrany IX ?

Thx
    SLW

PS. M$ chyba, nie może mieć żadnych ale do wymiany napedu, przecież moglem kupic w innym niezaleznym serwisie nowy napęd, niekoniecznie LITE-ONa i zalozyc go do swojego X-BOXa, mogę co najwyzej stracić gwarancję, ale nie jest to przecież zadna modyfikacja ? Dobrze to rozumiem ?

6. 5HOOGUN

5HOOGUN Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Krakowiaczek
    Możliwe że id konsoli ma przypisaną wersję napędu i przy obecnej fali banów niezgodność napędu może sprawić problem, jak jest naprawdę nie wiem - tylko gdybanie.

Gwarancje stracisz na 100% więc nie wiem czy warto..?

7. deathmagnetic

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, thx.

No to teraz tylko czekanie za oryginalnym napędem 83850C i wgranie klucza :) Co do gwarancji, to nawet po takiej operacji serial napędu nie będzie się zgadzał więc ryzyko odmowy naprawy w razie czego nadal istnieje.

Głupota nie podlega tu dyskusji. Niepotrzebnie przerobiłem nowiuteńkiego ELITE 250G Forza 3 LE, oryginalny LITEON poszedł się..... Nawet nie gram w pobierane gierce.. Zachciało mi się przeróbki na wszelki wypadek....

No i do sklepu po new-box-a..... Ehhhh, XBL rządzi.... Nigdy więcej żadnych moddów napędu.... MS definitywnie przegrywał bitwy ale wojnę wygrał w 110%.

Pzdr.,
    Slw

Wczytywanie...

Poleć forum