1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powrót do oryginalnego FW

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Wyindywidualizowany, Kwiecień 12, 2011.

1. Wyindywidualizowany

Wyindywidualizowany Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sala Samobójców :D
    Witam

Jakże ja żałuję, że przerobiłem swojego xboxa 360. Jak tylko dopadłem MW2 i BlackOps inne gry poszły na odstawkę.
    Gram głownie w powyższe gry. Mam pytanie czy jak wgram oryginalny fw do liteon v3 a grałem na piratach online to mnie mogą zbanować?
    Chciałbym być legalnym graczem, zauważyłem że przecież nie muszę mieć wszystkich gier.

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Jak nigdy nie łączyłeś się z xbox live to może się udać.
    Nie jestem pewien niech się wypowie jakiś "spec"

...ale jak łączyłeś konsolę z netem i miałą przerobiony napęd to nawet jak będziesz mial oryginalny FW to możesz dostać bana.

4. dmoroz89

dmoroz89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Olsztyn, Poland
    powiem tak, jak nie masz oflagowanej konsoli to jak najbardziej mozesz wrocic do oryg. FW i cieszyc sie oryginalnoscia :) jednak jak masz oflagowana to juz nic nie jest w stanie Ci pomoc...

5. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie chcę się podczepiac, ale żeby nie tworzyć bezsensownych tematów, jeżeli teraz gram na xbl bez przeróbki, to jeżeli wgram lt+ i nie będe grał na necie,później zpowrotem wgram oryg. ,następnie do neta , to czy czeka na mnie banik ??

6. Gerrard845

Gerrard845 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie, flage konsoli dostajesz za flash napędu, jezeli podlaczysz sie do neta na ORYGINALNYM FW to nie dostaniesz bana

Wczytywanie...

Poleć forum