1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

powrót do oryginalnego napędu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez emre, Listopad 2, 2011.

1. emre

emre Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam mam pewien problem w mojej konsoli został podmieniony napęd z liteona na samsunga teraz chciałbym powrócić do oryginalnego i mam kilka pytań ; czy klucz który mam z samsunga będzie dobry , drugie pytanie to takie że liteon który kupiłem to DG-16D2S rev. 74850c bo taki był oryginalny ale czytałem że po którymś update dasha liteony zmieniły rev. na 2510C a ja w swojej konsoli mam już najnowszy dashboard więc jak mam to zrobić czy wgrać od razu lt 2.0 i nie zważać jaka jest wersja ,czy trzeba to robić jakoś inaczej .z góry dzięki za odpowiedz

2. Lotnik421 Xbox One

3. bgszef!

bgszef! Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    w Miescie
    Wyciagsz klucz z samsunga, a w litka dajesz ofw 02510c, a w manual spoof swoj klucz (o ile masz juz dasha 13...)

Wczytywanie...

Poleć forum