1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Powrót do planów

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez lukasoon, Grudzień 21, 2012.

1. lukasoon

lukasoon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka! Konto na forum założyłem jakiś czas temu, lecz porzuciłem ze względu na brak funduszy na konsolę (właściwie fundusze były, ale siostra brała ślub, a ja jako brat wolałem przeznaczyć pieniądze na jej nową drogę życia niż na swoja przyjemność grania na Xboxie). Co się odwlecze to nie uciecze. Wyjeżdżam do belgii by pracować, na okres 1,5 miesiąca, więc pieniądze na konsolę znajdą się (chociaż to nie jej zakup jest moim priorytetem). Po zakupie konsoli Xbox 360 Slim 250 GB planuje na początek kupić gry, które zapewnia mi sporo zabawy. Na pewno będzie to FIFA 13, Forza Motorsport 4 a do tego Far Cry 3 lub Dead Island. Jeszcze się nie zdecydowałem co do ostatniej.

Wczytywanie...

Poleć forum